tiesa.com   |   2018-11-08

Dėl baimės mirti rumunų šeima išsikraustė iš Londono

  
Dėl baimės mirti rumunų šeima išsikraustė iš Londono
© Flickr
Tragiškas įvykis pakeitė požiūrį Londoną

Pavasarį į Londoną atsikrausčiusi rumunų šeima, po trijų ten praleistų savaičių netekusi sūnaus, grįžo į gimtąją Rumuniją. Jie baiminasi, kad gyvendami šiame mieste jie taip pat gali tapti peiliais ir mečetėmis apsiginklavusių užpuolikų aukomis.

Kovą 21-erių Beniaminas Pieknyi ėjo Stratfordo centru, kai jį pasivijo agresyviai nusiteikusi penkių vyrų gauja ir vaikiną padūrė. Deja, jaunuolis neišgyveno. 
Vos tik Beniaminas persikėlė gyventi į Londoną, po kelių dienų į šį miestą atvyko jo sesuo Iulia. Portalui Dailymail.co.uk ji sakė, kad šis tragiškas įvykis pakeitė jos požiūrį į gyvenimą daugelio svajonių laikomame mieste.
 
„Supratau, kad vos mirktelėjus gali nutikti siaubingi dalykai. Jei kam nors pasakysi ne tą žodį ar keistai pažiūrėsi, gali mirti, – teigė ji. – Vis dar esame ištikti šoko. Mano mama negali miegoti. Nenorime grįžti į šį miestą, tai – pavojinga vieta gyventi.“
 
Pareigūnams pavyko sulaikyti visus penkis gaujos narius. Bendrai jiems paskirta 50 metų laisvės atėmimo bausmė. Ukrainietis Valdislavas Jakimčiukas (23) prisipažino įvykdęs žmogžudystę. Jis pasakojo, kaip išsitraukė peilį ir susmeigė jį į Beniaminą, nepaisant to, kad kiti gaujos nariai prašė jo to nedaryti. V. Jakimčiukas buvo sulaikytas po keturių dienų, apsipirkinėjantis prekybos centre. Jam skirta 24-erių metų įkalinimo bausmė.
 
Kevinas Duarte (19) ir Moses Kasule (20) pripažinti kaltais prisidėjus prie žmogžudystė ir smurto. Jie už grotų praleis po 12 metų. Už smurtą devyniolikmečiams Alexis Gabriel Da Costa Varelai ir Mario Zvavamwei skirtos atitinkamai 40 ir 30 mėnesių įkalinimo bausmės.
  

Žymos: Londonas, rumunai anglijoje, užpuolimai

Komentarai

Naujausi straipsniai