standard.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-17

Dar du vyrai Londone padurti šeštadienio naktį, Fulhame nužudytas vyras - apie būtinybę kovoti su nusikaltimų banga kalbėjusio A. Beresfordo pusbrolis

  
Dar du vyrai Londone padurti šeštadienio naktį, Fulhame nužudytas vyras - apie būtinybę kovoti su nusikaltimų banga kalbėjusio A. Beresfordo pusbrolis
© Twitter nuotrauka

Naujausi užpuolimai peiliu sostinės gatvėse: atskiruose užpuolimuose padurti du vyrai. Vienam iš jų peiliu smogta į krūtinę West End, kitas, policijos žiniomis, subadytas išėjęs iš boulingo klubo rytų Londone.

Abu vyrai gydomi ligoninėse, pavojus jų gyvybei šiuo metu negresia.
Pirmasis incidentas įvyko kai 24-rių metų Vyras su šeima išėjo iš Hollywood Bowl boulingo klubo esančio Dagenhame. Juos pasitiko grupė vyriškių. Teigiama, kad vyrui įsėdus į mašiną užpuolikų grupė ėmė daužyti automobilį, o tada keliskart smogė vyrui peiliu ir pabėgo.
 
Skotlandjardo pareigūnai į ligoninę buvo iškviesti 22:17 vakaro vietos laiku. Į ligoninę vyras atvažiavo pats. Policijos pareigūnai užpuolimą apibūdino kaip neišprovokuotą ataką.
 
Pareigūnai tiria įvykį, sulaikytųjų kol kas nėra.
 
Vėliau, tą patį vakarą, Metropolitano policijos pareigūnai buvo iškviesti į Shaftesbury Avenue, West End. Įvykio vietoje pareigūnai rado į krūtinės ląstą padurtą vyrą ir jo draugą, kuris patyrė galvos sužalojimus - jam smogta buteliu.
Sulaikyti trys įtariamieji laikomi areštinėje.
 
Šie incidentai įvyko po to, kai šeštadienio paryčiais Fulhame mirė peiliu mirtinai sužalotas 29-erių metų Nathanielis Armstrongas.
 
Vyras nužudytas vos kelios dienos po to, kai jo pusbrolis, Good Morning Britain orų pranešėjas Alexas Beresfordas laidoje gan griežtai kalbėjo apie būtinybę sustabdyti šalyje siaučiančią užpuolimų peiliu epidemiją.
  

Žymos: Londonas, Policija, peiliai, sužalojimas peiliu, užpuolimai, gikluoti užpuolimai

Komentarai

Naujausi straipsniai