Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-30

Danstablio miestelyje nužudytas 24-erių lietuvis

  
Danstablio miestelyje nužudytas 24-erių lietuvis
© google.com
Būtent šioje gatvėje įvyko nelaimė.
Sekmadienį buvo sulaikytas 21 metų vyras, tačiau po apklausos už užstatą jis buvo paleistas iš areštinės.

Jungtinėje Karalystėje Danstablio miestelyje rugpjūčio 23 dieną buvo žiauriai sumuštas 24-erių metų lietuvis Tomas Juška. Jis buvo nuvežtas į Lutono ligoninę, tačiau antradienį jo gyvybė užgeso, – pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Policija kreipėsi pagalbos į visuomenę, ieškodama įvykio liudininkų. Teigiama, kad T. Juškai buvo suduotas vienas lemtingas smūgis Court Drive gatvėje, netoli „Gary Cooper“ baro apie 3.20 val. ryto, po kurio jaunas vyras nukrito ant grindinio ir buvo išgabentas į ligoninę.
Dėl incidento sekmadienį buvo sulaikytas 21 metų vyras, tačiau po apklausos už užstatą jis buvo paleistas iš areštinės. Pareigūnai taip pat žada apklausti įvykio vietoje klientų laukusius taksi vairuotojus. 
 
„Mes vis dar ieškome žmonių, kurie tą naktį matė Court Drive gatvėje vykusį konfliktą, ir prašome jų su mumis susisiekti. Incidentas įvyko gatvėje, kurioje tokiu metu būna daug žmonių, todėl gali būti ne vienas potencialus liudininkas. Jei ėjote ta gatve lemtingą naktį ir matėte ką nors, kas galėtų mums praversti tiriant nusikaltimą, prašome nedelsiant susisiekti“, – teigė bylą tiriantis inspektorius Fraseras Wylie'as.
 
Ką nors mačiusius ar žinančius apie įvykusį incidentą prašoma kreiptis telefonu 101 arba anonimiškai 0800 555 111.
 
 
  

Žymos: Nelaimė, pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai