Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-12-09

D. Trumpas: Londono policija bijo teroristų

  
D. Trumpas: Londono policija bijo teroristų
© Flikcr.com
Donaldo Trumpo nuomonė apie radikalizuotą Londoną ir policininkų baimę sukėlė pasipiktinimą.

Kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas sukėlė milžinišką skandalą pasisakydamas apie Londono policiją. Viename iš savo interviu milijonierius ir politikas teigė, kad Londone vyrauja itin didelė radikalizacija, todėl net policijos pareigūnai nuolat baiminasi dėl savo gyvybių – teigė Bbc.com.

Respublikonų kandidatas neseniai prabilo apie savo planus uždrausti musulmonų imigraciją į JAV. Komentuodamas tokį tikslą jis prabilo ir apie Londoną. Anot D. Trumpo, dėl musulmonų keliamos grėsmės pasaulis gyvena didelėje baimėje, o tokiuose didmesčiuose kaip Londonas dėl radikalių pažiūrių aštrėjimo darosi taip nesaugu, kad net policijos pareigūnai, baimindamiesi dėl savo gyvybių, atsisako vykti į tam tikras vietas.
Toks politiko pasisakymas sukėlė didelį skandalą ir nepasitenkinimą. Londono meras Boris’as Johnsonas tvirtino, kad kalbėti apie policininkų baimę tokioje įvairioje ir tolerantiškoje visuomenėje kaip Londonas yra tiesiog juokinga. Meras buvo labai pasipiktinęs dėl D. Trumpo pasisakymo ir tvirtino, kad vienintelis dalykas, dėl kurio jis nevyktų į New York’ą yra jo nenoras sutikti D. Trumpą.
 
Didžiosios Britanijos policija patikino, kad amerikiečių politiko išsakytas teiginys yra neteisinga, dezinformuojanti visuomenę. Islamofobines atakas tiriančios organizacijos atstovas tvirtino, kad D. Trumpo pozicija, diskriminuojanti musulmonus, yra būtent tai, ko siekia teroristinės grupuotės. Atstovo nuomone, šių įvykių kontekste visuomenei yra ypatingai svarbu nesiskaldyti ir išlaikyti bendruomenių vieningumą.
 
 
  

Žymos: Londonas, JAV, Musulmonai, Skandalas, D.Trumpas

Komentarai

Naujausi straipsniai