Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-08-16

Camden rajone pagalbos nesulaukusio negyvai mačete užbadyto paauglio byloje atsirado du įtariamieji

  
Camden rajone pagalbos nesulaukusio negyvai mačete užbadyto paauglio byloje atsirado du įtariamieji
© Metropoliteno policija

Šešiolikos metų amžiaus berniukas buvo negyvai subadytas mačete pirmadienį, šiaurės Londono Camden rajone. Vaikiną vijosi gauja, tad panikuojantis jaunuolis beldėsi į visas duris, kur tik galėjo, bet jų jam - niekas neatidarė.

pasakoja, kad gauja, kuri vijosi berniuką, linksminosi - bėgdami ir čaižydami paauglį peiliu jie klykavo ir juokėsi.  
Policija šiandien pranešė trečiadienį sulaikiusi du įtariamuosius, 23 ir 18 metų amžiaus, jiems pareikšti įtarimai nužudymu.  
 
Policija patvirtino, kad auka - šešiolikos metų amžiaus Alex Smith Londone, netoli Regent’s parko esančiame Munster kvartale jis beldė į visas duris, kurias pasiekė, ir šaukėsi pagalbos, tačiau šios jam niekas nesuteikė. Panikuojantį paauglį užpuolikai pasivijo ir subadė peiliu.  
 
Ši informacija žinoma dėl liudytojų pateiktų parodymų. Paauglį vijosi mačetėmis apsiginklavusi jaunuolių gauja.  
 
Pirmiausia vaikinui mačete buvo smogta į nugaros sritį, kaip pasakojama, jį besivejanti gauja, atrodo, linksminosi - jie garsiai šūkaliojo ir kvatojo. Pasak dienraščių, du užpuolikai berniuką, vietinių įvardytą kaip Alex Smith, paguldė ir sulaikė, o trečiasis į jį suvarė pėdos ilgio ašmenis.  
Tad policijai teks rasti ir sulaikyti ir trečiąjį šio barbariško užpuolimo kaltininką.  
 
Vyras, išbėgęs iš savo namo, ketindamas atsiliepti į berniuko pagalbos šauksmą sakė, kad vaikinas maldavo pagalbos.  
 
Pasakodamas apie nužudymą, kuris įvyko apie 23:00 valandą vakaro pirmadienį, 32 metų amžiaus Naqueeb Khan sakė: „mačiau berniuką beldžiantis, jis šaukė „padėkit, padėkit, kas nors, atidarykit duris, kažkas mane vejasi”, tačiau negalėjo pabėgti ir jam smogė į nugarą peiliu”.  
 
Naqueeb, penkių vaikų tėvas, bandė paaugliui padėti, kai privažiavo automobilis - vyras įtaria, kad tai buvo žudikai, tikrinę, ar tikrai užmušė auką. Policija teigė, kad netoli įvykio vietos rado du sudegintus automobilius, kuriuos, tikėtina, naudojo užpuolikai.  
Naqueeb Khan sakė, kad padėti žmonės išėjo tik tuomet, kai išėjo policija. Jis piktinosi: „aš taip pat šaukiau kaimynams padėti. Jis dabar būtų saugus, jei kas būtų atėjęs padėti”.  
 
Rosanara Begum, įvykio liudininkė, pasakojo: „Berniukas nuo jų bėgo. Tada pamatėme jaunuolius laikant jį, o trečiasis pervėrė jį. Vos išgirdusi kaip jis šaukiasi pagalbos puoliau prie telefono, skambinau greitąjai.
 
Jis labai kraujavo. Užpuolikai buvo kūdi ir atrodė kaip paaugliai, jie nubėgo tolyn kvatodami ir šaukdami.”  
 
Jos duktė pridūrė: „matėme tris jaunuolius su gobtuvais, buvo apsirengę juodai, vidurinis turėjo didžiulį peilį, kaip mačetę. Jis buvo tikrai milžiniškas.”  
 
Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą ir kreipėsi pagalbos į visuomenę. Jei turite naudingos informacijos, galinčios padėti tyrime, prašome kuo skubiau susisiekti su Londono policijos tarnybomis.
  

Žymos: Policija, Mačetė, miręs vaikas, padūrė peiliu, peilių epidemija

Komentarai

Naujausi straipsniai