Tiesa.com   |   liverpoolecho.co.uk   |   2017-05-31

Bute – moters ir dviejų vaikų lavonai, sulaikytas vyras

  
Bute – moters ir dviejų vaikų lavonai, sulaikytas vyras
© Facebook nuotr.
Kraupis radinys rastas Falkner gatvės bute.
Žmonių mirtys gali būti susijusios su šeimyniniais nesutarimais

Antradienį vakare Liverpoolyje esančio namo bute aptikta negyva moteris ir du vaikai, sulaikytas jų nužudymu įtariamas vyras.

Kraupus radinys apie 19.30 val. rastas pietinėje miesto dalyje Toxtethe, Falkner gatvėje esančio daugiabučio pirmajame aukšte. Velionių amžius neatskleidžiamas, neaiški ir tiksli mirties priežastis, tačiau manoma, jog moteris ir vaikai buvo nužudyti.
Tą patį vakarą sulaikytas ir nužudymu įtariamas 30-metis vyras, kuris netrukus pasijuto blogai ir buvo nugabentas gydyti į vietos ligoninę.
 
Bute taip pat rasta degiųjų medžiagų, atsižvelgus į ugniagesių rekomendacijas visas pastatas dėl to buvo evakuotas, vėliau leista grįžti namo visiems gyventojams išskyrus gyvenančius butuose, besiribojančiuose su patalpomis, kuriose rasti lavonai.
 
Liverpoolio policija kol kas susilaiko nuo platesnių komentarų. Detektyvai užsiminė, kad žmonių mirtys gali būti susijusios su šeimyniniais nesutarimais, pareigūnai ieško liudytojų.
 
Toxteth garsėja ne itin gera reputacija. Ilgus metus tai buvo miesto dalis, kurioje nusikalstamumo lygis buvo didesnis nei kituose kvartaluose, čia ligšiol klesti bedarbystė, dažniau nei kur kitus fiksuojammos vagystės, smurtiniai nusikaltimai, narkotikų vartojimas.
 
Nuo seno Toxtethas yra imigrantų namai. 9-ajame dešimtmetyje dėl skurto ir rasinės įtampos čia kilo didžiulės riaušės.
 
  

Žymos: Liverpool, Nužudymas, Lavonas, Smurtas šeimoje

Komentarai

Naujausi straipsniai