Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-03-31

Būkite atsargūs: per 15-ka valandų keturi žmonės Edmontone padurti į nugarą, policija medžioja užpuoliką

  
Būkite atsargūs: per 15-ka valandų keturi žmonės Edmontone padurti į nugarą, policija medžioja užpuoliką
© twitter nuotrauka

Policija įspėja gyventojus būti itin atsargiais, per penkiolika valandų Edmontone padurti keturi žmonės, visi užpulti iš už nugaros, užpuolimų vietos - ne daugiau nei ketvirčio mylios atstumu viena nuo kitos.

Jei esate šiame rajone būkite itin atsargūs, neleiskite vaikams vaikščioti vieniems, šis užpuolikas puola iš už nugaros ir smogia peiliu be išankstinio perspėjimo.
Policija mano, kad šios neišprovokuotos atakos - susijusios viena su kita, tačiau tai nėra teroristinis išpuolis.
 
Pirmoji auka buvo 45-erių metų moteris. Ji užpulta vakar apie19:00 vietos laiku Aberdeen gatvėje. Moteris vis dar kritinės būklės.
 
Antrasis užpuolimas įvyko Park Avenue, už mažiau nei ketvirčio mylios nuo pirmojo išpuolio vietos, jam daugybę kartų smogta peiliu, tačiau vyro gyvybei pavojus negresia.
 
03.55 vietos laiku 23-ejų metų amžiaus jaunuolis padurtas Silver Street, netoli Seven Sisters metro stoties, jis gydomas ligoninėje, būklė - stabili.
Paskutinis užpuolimas įvyko 09.43 vietos laiku, Brettenham gatvėje, vos už kelių gatvių nuo antrojo užpuolimo vietos, auka patyrė gyvybei grėsmę keliančius sužalojimus.
 
10.53 vietos laiku Fore gatvėje buvo suimtas vienas įtariamasis, tačiau tyrimas tęsiamas, policija nėra įsitikinusi, ar jų suimtas asmuo - tikrasis užpuolikas.
 
Manoma, kad užpuolimai susiję, tačiau aukos viena su kita susijusios nėra, tad užpuolikas jas renkasi atsitiktinai.
 
Policija nemano, kad šie išpuoliai susiję su terorizmu, jų hipotezė teigia, kad užpuolikas veikia vienas, jį galimai tam pastūmėjo su psichine sveikata susiję faktoriai.
Užpuoliko nuotrauka bus paviešinta kai tik policijai pavyks rasti CCTV įrašus, užfiksavusius atakas.
 
Manoma, kad užpuolikas - aukštas, smulkaus sudėjimo juodaodis tamsiais drabužiais.
 
Pastebėję įtartinai besielgiantį žmogų atitinkantį šį aprašymą patys prie jo nesiartinkite, skambinkite policijai numeriu 999. Jokiu būdu nemėginkite jo sulaikyti patys, vyras labai pavojingas.
  

Žymos: Londonas, Policija, peiliai, užpuolimai peiliu, ginkluoti užpuolimai, Edmonton stabbings

Komentarai

Naujausi straipsniai