Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-19

Brutualų prievartautoją policijai įdavė jo mama

  
Brutualų prievartautoją policijai įdavė jo mama
© Kent Police
Žiaurų nusikaltėlį policijos pareigūnams išdavė jo motina.

21-erių metų vyras 15-kai metų į kalėjimą pasodintas po to, kai Doveryje, Kente, praėjusių metų ankstų Kalėdų rytą užpuolė ir išprievartavo gatve einančią jauną moterį. Kaip pranešė naujienų portalas standard.co.uk, prievartautojas buvo ne vienas, jis ir jo kompanija nutempė merginą į garažą ir ten ją išprievartavo, o po to pabėgo.

Prievartautojo tapatybę detektyvams pavyko nustatyti beveik iš karto po įvykio. Incidento vietoje buvo įmontuotos vaizdo kameros. Tačiau prievartautojui pavyko pasprukti į Belgiją. Tudoras Tofoi’us buvo sučiuptas tik dėl to, kad policijai jį įdavė nusikaltėlio motina.
Kento ir Essexo sunkių nusikaltimų direkcijos pareigūnams apklausus vaikiną, kaltės jis nepripažino ir teigė, jog auka pati to norėjusi. Visgi, praėjusį mėnesį Canterbury Crown teismas pripažino T. Tofoiu kaltu ir šį pirmadienį skyrė jam 15-kos metų laisvės atėmimo bausmę.
 
Bausmės skyrimo metu teisėja Adele Williams sakė, jog T. Tofoi’us yra kaltinamas dėl „brutalaus ir smurtinio išprievartavimo“, po kurio auka patyrė psichologinę žalą.
  

Žymos: nusikaltėliai, Policija, Išprievartavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai