Tiesa.com   |   birminghammail.co.uk   |   2016-08-29

Britus įsiutino policininkės poelgis

  
Britus įsiutino policininkės poelgis
© Facebook nuotr.
Automobilį pažeisdama taisykles policininkė pastatė ne tarnybos tikslais.
Klausiama, ar policininkė gaus baudą, kaip būtų nubaustas eilinis žmogus.

Tarnybinį automobilį prie greito maisto restorano esančioje vietoje neįgaliesiems pastačiusi policininkė buvo pasmerkta tautos.

Policijos automobilis neįgaliesiems skirtoje vietoje užfiksuotas prie vieno iš greito maisto restorano KFC, esančio Birminghame. Tuoj pat nufotografuota ir jį vairavusi uniformuota policijos pareigūnė, stovėjusi eilėje prie kasos.
Nuotraukas išplatinus socialiniuose tinkluose tik vienetai bandė užstoti pareigūnę – esą nieko blogo neatsitiko, jog automobilis kelioms minutėms buvo pastatytas neįgaliesiems skirtoje vietoje, o policininkė, kuri bet kuriuo momentu gali sulaukti iškvietimo, sustojo pasistiprinti.
 
Tačiau masių reakcija buvo kitokia: vieni gėdijo pareigūnę, jog ji tikrai nerodo gero pavyzdžio visuomenei, kiti priekaištavo dėl dvigubų standartų, treti – šaipėsi, buvo ir klausiančių, ar policininkė gaus baudą už ne vietoje pastatytą automobilį, kaip būtų nubaustas eilinis žmogus.
 
Rytų Birminghamo policijos padalinio atstovas inspektorius Philas Radbourne’as žiniasklaidai patvirtino, jog sul minėta pareigūne kalbėjosi apie šį faktą, ji pripažino tai padariusi, suprato klydusi ir apgailestauja.
 
 
 
  

Žymos: policininkai, Neįgalieji, automobilių statymas

Komentarai

Naujausi straipsniai