tiesa.com, dailymail.co.uk   |   2018-11-09

Britas vyko atostogauti, o pateko į kalėjimą

  
Britas vyko atostogauti, o pateko į kalėjimą
© Pixabay.com
Po įvykio sutriko brito sveikata.

Iš Britanijos kilęs 68-erių senolis atskleidė, kodėl jis net aštuonias dienas praleido uždarytas Ispanijos kalėjime. Pasirodo, kad vyrą užsienio šalies pareigūnai palaikė narkotikų baronu, rašo Dailymail.co.uk.

rkby, Merseyside kilęs Eddie Gossage'as buvo sulaikytas viename Maljorkos oro uostų, kai su žmona Brenda (70) atvyko pailsėti. Po ilgai trukusios apklausos, porai buvo leista vykti į jų viešbutį.
Tačiau pora ilsėjosi neilgai. Jau kitą rytą geležinkelio stotyje dirbantys Eddie buvo sulaikytas viešbučio kambaryje ir antrankiais surakintomis rankomis nuvestas į kalėjimą.
 
„Mano žmona labai išsigando, ji rėkė ir verkė. Man nebuvo atsakyta į klausimą, kas vyksta“, – sakė vyras.
 
Pareigūnai buvo įsitikinę, kad Eddie – 2013-aisiais iš pietų Jorkšyre esančio Hatfield kalėjimo pabėgęs Michaelas Davidas Phillipsas. Pastarajam į laisvę neteisėtai sugrįžti pavyko po septynerių metų, praleistų už grotų, dėl heroino platinimo. M. Davidui Phillipsui kalėti dar buvo likę devyneri metai.
 
Slapstydamasis nuo policijos, Michaelas pasisavino Eddie tapatybę. Būtent dėl to pareigūnai sulaikė pailsėti į Maljorką atvykusį senolį, nusivežė jį į nuovadą, nufotografavo ir paėmė pirštų antspaudus. 
Kitą rytą teismo posėdžio metu Eddie sužinojo, jog yra Interpolo vienas ieškomiausių asmenų.
„Vis kartojau, kad esu ne tas žmogus, kokiu mane laiko“, – teigė Eddie, tačiau tai nepadėjo ir jis buvo uždarytas į kalėjimą. Ten jam buvo įteikta kortele su jo nuotrauka, o vietoje jo vardo parašytas tikrojo nusikaltėlio.
 
Pirmąsias naktis kalėjime vyras praleido kameroje su ukrainiečiu, kuris nemokėjo angliškai. Eddie žmona Brenda, nežinodama ko imtis, susisiekė su dukromis, kurios netrukus atskrido į Ispaniją. Atvykus į Britanijos konsulatą Maljorkoje, apie supainiojimą ir tapatybės vagystę papasakojus Nacionalinei nusikaltimų agentūrai, Eddie buvo paleistas.
 
Vyras grįžo namo, tačiau po to įvykio gerokai suprastėjo jo sveikata, sapnuoja košmarus. Neteisingai apkaltintas vyras nori sužinoti, kas atsakingas už tokią klaidą.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Britas, palma de maljorka

Komentarai

Naujausi straipsniai