Tiesa.com   |   2017-10-02

Britas sumušė merginą už tai, kad ji neparuošė pusryčių

  
Britas sumušė merginą už tai, kad ji neparuošė pusryčių Dėl smurto šeimoje C.Tennantas nuteistas kalėti.
34-erių C.Tennantas kontroliavo visus partnerės gyvenimo aspektus ir prieš ją nuolatos smurtavo.

Vyras, kuris sumušė savo merginą už tai, kad ši jam laiku neparuošė pusryčių, įkalintas.

Dėl to, kad Carlui Tennantui atsikėlus ryte nebuvo paruošti pusryčiai, britas savo draugę nustūmė ant žemės, į ją metė metalo gabalą ir net pakėlė už čiurnų žemyn galva.
Pastebėjęs, gal moteris kraujuoja, C.Tennantas ją nutempė laiptais į vonios kambarį ir apsirengusią įmetė į vandens pilną vonią.
 
Vėliau nuvykusi į ligoninę, moteris neprisipažino, kad buvo sužalota sugyventinio. Moteriai susiųta žaizda kaktoje, gydytojai pastebėjo sumušimų ir mėlynių ant viso kūno. Nukentėjusioji teigė, kad nukrito nuo laiptų.
 
Newcastle’o Karūnos teismas išaiškino, kad 34-erių C.Tennantas kontroliavo visus partnerės gyvenimo aspektus ir prieš ją nuolatos smurtavo. Vyras savo draugei draudė lankyti savo šeimą ir buvo įtikinęs, kad jos pagrindinė pareiga gyvenime – rūpintis juo.
 
Po kelių savaičių nuo šio incidento C.Tennantas savo merginą vėl užpuolė pažadėdamas Kalėdoms jai padovanoti „sulaužytą nosį”. Šios atakos metu poros bute buvo ir aukos sūnus, kuris motina ir paskatino dėl smurto kreiptis į policiją.
 
C.Tennantas teismo buvo nuteistas 18-kai mėnesių kalėjimo.
 
 
  

Žymos: Teismas, nusikaltėliai, Smurtas, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai