Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-16

Britaniją sukrėtęs video: žiauriai žeminamai paauglei grasinta peiliu

  
Britaniją sukrėtęs video: žiauriai žeminamai paauglei grasinta peiliu
© Flickr nuotr.
Brutalus paauglių elgesys netramdomas - tyčiojamasi tiesiog gatvėje.
Pasak psichologų, mergina negeba valdyti pykčio. Taip pat visą laiką ją stebėjo pareigūnai.

Birmighame žiauriai bendraamžių pažemintoms šešiolikmetėms paauglėms buvo liepiama klauptis, nusiimti batus, atsiprašinėti bei atiduoti brangiausius daiktus. Grupinė patyčių egzekucija vyko tiesiog gatvėje, stebint praeiviams, tačiau gelbėti merginų niekas neskubėjo.

tinklapyje patalpintas įrašas akimirksniu buvo peržiūrėtas 7 mln. kartų. Vos filmuotai paauglės pažeminimo egzekucijai pakliuvus į socialinį tinklą „Facebook“, šis iš karto patraukė pareigūnų dėmesį. Policija nedelsiant pradėjo aiškintis paauglių tapatybes.
Vienai iš pažemintų paauglių buvo liepiama atsiprašinėti už neva nešvarią išvaizdą, jos rankinė buvo iškraustyta, o naujausias „iPhone" mobilusis telefonas – sudaužytas. Merginai buvo liepiama klūpėti, o tuo tarpu bendraamžiai negailėjo jai nemalonių epitetų. Antroji nuketėjusioji namo turėjo grįžti basa, nes
jaunieji nusikaltėliai merginai grasindami peiliu, liepė nusiauti batus ir nusimauti kojines.
 
Vakar, vos šešiolikos sulaukusi viena iš kankintojų, buvo teisiama už brutalų elgesį su bendraamžėmis. express.co.uk duomenimis, šešiolikmetė teismo salėje teigė neprisimenanti to, kas vyko tąnakt pagrindinėje Birminghamo gatvėje, nes buvo stipriai apsvaigusi nuo alkoholio. O pamačiusi filmuotą medžiagą mergina pasišlykštėjo tokiu savo elgesiu.
 
Tačiau nusikaltėlės melagystės buvo greitai išaiškintos. Liudytojai teismo salėje teigė, kad pastaroji šią egzekuciją suplanavo dar prieš porą dienų.
 
Teismo salėje paauglė turėjo dėvėti elektroninę žymą, kadangi buvo pripažinta agresyvia. Pasak psichologų, mergina nesugeba valdyti pykčio. Taip pat visą laiką ją stebėjo pareigūnai. Nors mergina visas 25 min., kol vyko teismo posėdis, liejo ašaras ir atgailavo – teisėjo širdies tai nesuminkštino.
 
Mergina buvo apkaltinta apiplėšimu ir chuliganišku elgesiu. Teisėjas Shamimas Qureshis teigė: „Kadangi teisiamoji yra viso labo paauglė, jos bausmė gali būti dvilypė: 12 mėnesiu paauglių pataisos kolonijoje arba 12 mėnesių viešųjų darbų. Tačiau didesnė tikimybė, kad mergina bus įkalinta. Žinoma, mergina turės padengti ir moralinę žalą nukentėjusioms. Kadangi ji nepilnametė – baudą mokėti privalės paauglės tėvai.“
 
Nukentėjusios merginos patyrė didžiulį šoką – bijo gįžti į mokyklą, nes baiminosi susidorojimo. Liudyti sutiko tik viena iš nukentėjusiųjų.
Kaltinamoji, teismo sprendimu, yra įkalinta 3 savaitėms iki kol teismas priims galutinį nuosprendį.
 
Žiauriausiais Britanijos kankintojais (angl. bullies) pramintų paauglių elegesį su bendraamžėmis galite pamatyti čia:
 
 
 
  

Žymos: Paaugliai, Patyčios

Komentarai

Naujausi straipsniai