Tiesa.com   |   2018-09-13

Britai stebisi savo imigracijos taisyklėmis: lietuvis nusikaltėlis be vargo pateko į šalį

  
Britai stebisi savo imigracijos taisyklėmis: lietuvis nusikaltėlis be vargo pateko į šalį
© Nottinghamo policijos nuotr.
Nerijus Juknevičius.

Brtų spauda pranešė apie daugelio dėmesį patraukusį atvejį, kai nusikaltėlis, anksčiau turėjęs net 24 teistumus, be vargo pateko į Jungtinę Karalystę ir čia toliau užsiminėjo nusikalstama veikla. Netrukus lietuvis bus deportuojamas atgal į gimtinę.

Teisėjęs, nagrinėjęs lietuvio Nerijaus Juknevičiaus bylą, pasmerkė valdžios institucijas dėl to, kad 24 kartus teistas vyras be vargo kirto JK sieną.
Praėjusį mėnesį N. Juknevičius buvo pagautas su kanapėmis, kurių vertė siekia £200 tūkst. svarų sterlingų.
 
Rugpjūčio 10 d. naktį, Mapperley Nottinghame gyventojai pastebėjo įtartinus vyrus, kurie į prie namų pastatytą autobusiuką krovė paketus. Atskubėjusi policija aptiko didžiulę kanapių siuntą.
 
Pamatęs policijos pareigūnus, N. Juknevičiaus bandė bėgti ir pasislepė viename netoliese esančių sodų, tačiau netrukus buvo surastas.
 
Nottinghamo Karūnos teismas lietuvį nuteisė kalėti 16 mėnesių po to, kai N. Juknevičius, gyvenęs rytų Londone, Newhamo rajone, prisipažino turėjęs 21kg kanapių su intencija jas parduoti.
Bylos nagrinėjimo metu teisėjas Jamesas Sampsonas stebėjosi, kad dešimtis teistumų turėjęs vyras be vargo galėjo patekti į šalį ir toliau užsiimti nusikalstama veikla.
 
Netrukus N. Juknevičiaus bus deportuotas atgal į Lietuvą.
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Imigrantai, kanapės, lietuvis nusikaltėlis

Komentarai

Naujausi straipsniai