Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2016-02-23

Britai piktinasi: „Pabaltijo mafia” siaubia jų miestelius

  
Britai piktinasi: „Pabaltijo mafia” siaubia jų miestelius Wisbech miesto gyventojai prašo pagalbos sutramdyti „Pabaltijo mafiją”.

Wisbech miesto gyventojai skundžiasi, kad dėl imigrantų iš rytų Europos jau keliarius metus negalintys ramiai miegoti naktimis.

Pasak vietinių, anksčiau buvęs ramus Jungtinės Karalystės (JK) miestelis atsikrausčius imigrantams iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos tapo narkotikų ir nusikaltimų nualinta gyvenviete, kurioje vietiniai bijo palikti namus.
„Kartais galvoju, kad čia yra blogiau nei Rusijoje”, - dailymail.co.uk žurnalistei sakė iš Maskvos atvykęs Vadimas.
 
Neapsikentę vietiniai gyventojai parašė atvirą laišką, kuriame kreipėsi į JK politikus, vietos vadovybę bei policiją prašydami pagalbos sutramdyti taip vadinamą „Pabaltijo mafiją” (angl. the Baltic Mafia). Paskutinis lašas buvo šiurpi latvės paauglės mirtis.
 
Alisa į Wisbech miestą su šeima atvyko 15-kos. Per kiek mažiau nei metus su puse paauglės gyvemas buvo žlugęs. Ji buvo įvyliota į narkotikų liūną, o norėdama jų įsigyti daugiau didžiules pinigų sumas įsiskolino lietuviui narkotikų prekeiviui iš Londono pravarde Dainiukas.
 
Detektyvas inspektorius Davidas Murphy’us pripažino, kad rytų europiečių invazija, nusikalstama ir chuliganiška veikla tapo nebekontroliuojama problema.
 
„Per pastaruosius kelis metus rytų europiečių bendruomenės tarpe buvo įvykdytos penkios žmogžudytės. Net nekalbu apie girtavimo sukeltas žiaurias muštynes ar vagiliavimą. Visa tai - bauginančios ir pavojingos mafijos tinklų iš rytų Europos darbas”, - sakė detektyvas.
 
  

Žymos: Imigrantai, mafija

Komentarai

Naujausi straipsniai