Tiesa.com   |   theguardian.co.uk   |   2015-07-30

„Breaking Bad“ fanas prisižaidė - jį pričiupo FTB

  
„Breaking Bad“ fanas prisižaidė  - jį pričiupo FTB Susižavėjęs itin populiariu „Breaking Bad“ serialu, vyras sumanė išbandyti juodąją interneto rinką.
Radau visko, pradedant nuo narkotikų, ginklų ir kitų neteisėtų daiktų, tačiau galvoje turėjau tik riciną, nes tuomet žiūrėjau „Breaking Bad“ serialą.

Liverpulio gyventojas pripažintas kaltu už cheminio ginklo, galinčio nužudyti mažiasiai1400 žmonių, užsisakymą internetu. Nusikaltimą jis padarė ne iš piktų kėslų, o prisižiūrėję serialo apie chemijos mokytoją, dykumoje treileryje sėkmingai gaminusį ir pardavinėjusį metamfetaminą.

Serialo „Breaking bad“ gerbėjas interneto „juodojoje“ rinkoje nusipirko ricino, nežinodamas, kad prekeivis iš tiesų buvo slaptas FTB agentas.
Jungtinės Karalystės šiaurės-vakarų kovos su terorizmu grupė (angl. The North-West Counter-Terrorism Unit) Mohammed Ammer Ali suėmė iškart po to, kai apie sandorį jiems pranešė kolegos FTB Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). theguardian.com naujienų portalas pranešė, kad detektyvai neturi jokių įrodymų, jog vyras būtų susijęs su teroristinėmis grupuotėmis.
 
Dviejų vaikų tėvas teigė, kad užsisakydamas šį cheminį ginklą jis neturėjo jokių blogų intencijų. Tuo metu vyras žiūrėjo populiarųjį „Breaking Bad“ serialą ir susižavėjo juodąją interneto rinka. „Ten radau visko, pradedant nuo narkotikų, ginklų ir kitų neteisėtų daiktų, tačiau galvoje turėjau tik riciną, nes tuomet žiūrėjau „Breaking Bad“ serialą“, - aiškino Ali.
 
Teisėjas vyrui skyrė nuodugnią psichiatrinę patikrą ir atidėjo bylos svarstymą iki rugsėjo vidurio.
 
Ricino prisipirkusiam vyrui diagnozuotas Aspengerio sindromas, autistinis vystymosi sutrikimas. Maksimali bausmė už tokią nusikalstamą veiką yra įkalinimas iki gyvos galvos.
 
  

Žymos: Breaking Bad, FTB, Ricinas

Komentarai

Naujausi straipsniai