Tiesa.com   |   lincolnshirelive.co.uk   |   2017-02-07

Bostone į žmones šaudęs lietuvis: „aš – Jėzus“

  
Bostone į žmones šaudęs lietuvis: „aš – Jėzus“
© Lincolnshire policijos nuotr.
R. Solovjovas buvo snaiperis Lietuvos kariuomenėje.
Akivaizdžiai neblaivus vyras prisistatė Jėzumi Kristumi.

Teismas paskelbė nuosprendį lietuviui, kuris praėjusių metų rudenį Rytų Anglijos mieste neblaivus šaudė į praeivius.

Lietuvos pilietis 39 metų Ruslanas Solovjovas specialiąsias policijos pajėgas ant kojų sukėlė pernai lapkričio 13-ąją. Pranešta, jog Bostone, Frieston kelyje pro buto langą į praeivius šaudo vyras, nukentėjo penki žmonės, o į koją pašauta moteris, ir į nugarą sužeistas vyras nugabenti į ligoninę.
Kai gausios pareigūnų pajėgos sekmadienį ryte sulaikė paniką viešumoje sukėlusį šaulį, akivaizdžiai neblaivus vyras prisistatė Jėzumi Kristumi. Įvykio vietoje rastas ir pneumatinis šautuvas, kurį, kaip paaiškėjo bylos nagrinėjimo metu, R. Solovjovas pirko kelios dienos iki įvykio.
 
 
Vėliau, nustačius jo tapatybę paaiškėjo, jog vyras yra tarnavęs Lietuvos kariuomenėje, kurioje buvo snaiperis. R. Solovjovas Lincolno karūnos teisme teisinosi, jog gėrė degtinę ir į praeivius šaudė skandindamas liūdesį po to, kai išsiskyrė su drauge.
 
Vyrui skirta 14 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Nuosprendį skelbęs teisėjas pabrėžė, kad tokio elgesio pasekmės galėjo būti kur kas liūdnesnės.
Anksčiau neteistas vyras dėl savo poelgio gailėjosi ir vadino save kvailiu bei pripažino, jog protą sujaukė degtinė, kurią jis vartojo net kelias dienas paeiliui. 
 
  

Žymos: Bostonas, šaudynės, ruslanas solovjovas, nuosprendis

Komentarai

Naujausi straipsniai