Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-07-21

Blokada: Eurotunelį drebina protestuotojai

  
Blokada: Eurotunelį drebina protestuotojai
© twitter.com (@seafranceuk) nuotr.
Calais uostą ir vėl drebina protestuotojai.
Šiuo metu situacija prie Eurotunelio yra stabili, tačiau protestuotojai žada streiką dar šįvakar atnaujinti.

Šiandien prie Calais uosto esančio Eurotunelio terminalo buvo tikras chaosas: keltų kompanijos „MyFerryLink“ darbuotojai išmėtė degančias padangas blokuodami kelią. Darbuotojai protestavo dėl kompanijos pardavimo konkurentams, paniškai bijodami prarasti savo darbo vietas, pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Proteste dalyvavo apie 60 „MyFerryLink“ kompanijos darbuotojų, kurie užblokavo Eurotunelio terminalą. „Tiesa“ primena, kad tai jau antrasis streikas per pastarąjį mėnesį – toks pats „MyFerryLink“ kompanijos darbuotojų protestas įvyko šių metų birželio 23-ąją dieną.
Dėl protestuotojų sukelto chaoso susidarė didelė eismo spūstis tarp į „Eurostar“ traukinius važiuojančių automobilių. „MyFerryLink“ kompanijos darbuotojų surengtas streikas buvo nutrauktas vidurdienį, tačiau dar keletą valandų po jo eismas buvo sutrikęs.
 
Naujienų portalo teigimu, šiuo metu situacija prie Eurotunelio yra stabili, tačiau protestuotojai žada streiką dar šįvakar atnaujinti. Negana to, Prancūzijoje praūžė ir fermerių streikas dėl mažų žemės ūkio produktų kainų, taip sukeldamas dar didesnį samyšį.
 
  

Žymos: Protestas, Calais

Komentarai

Naujausi straipsniai