Tiesa.com   |   birminghammail.co.uk   |   2016-01-16

Birminghame teisiamas lietuvis mirtinai užpurtęs savo dukrą

  
Birminghame teisiamas lietuvis mirtinai užpurtęs savo dukrą
© facebook.com nuotr.
Lietuvis teisme jau kelis kartus keitė parodymus.

Birminghame prieš teismą stojo elektriku dirbęs iš Ukmergės kilęs 26-erių Tomas Driukas, kuris yra kaltinamas mirtinai užkratęs savo penkių mėnesių dukrą. Lietuvis savo kaltės nepripažįsta ir jau kelis kartus keitė parodymus, negana to teisme skundėsi, kad mažylė nuolatos verkė, o sauskelnių keitimas jam priminė ėjimą į karą.

Pasak naujienų portalo birminghammail.co.uk, mažylė patyrė smegenų sužeidimus, taip pat per kelis kartus buvo sulaužyti 26 jos kaulai. Smegenų sužeidimai mergaitei padaryti smarkiai ją purtant, o kaulai laužyti stipriai kūdikį spaudžiant.
T. Driukas su dukra nežmoniškai elgėsi tada, kai mažylės mama Renata Braškytė būdavo darbe. Pora prižiūrėdavo dukrą pasikeisdami.
 
Mirtinus sužalojimus mergaitė patyrė praėjusių metų balandžio 1 dieną. Tuomet T. Driukas pats į namus išvietė greitosios pagalbos tarnybą. Deja, mažylės gyvybės medikams išsaugoti nepavyko.
 
Kaip rašoma 15min.lt, ekspertų išvados atskleidė, kad mergaitė gimė 12 savaičių anksčiau nei turėjo ir pasaulį išvydo 2014 metų lapkritį. Būdama vos penkių mėnesių mergaitė jau buvo patyrusi 26 kaulų lūžius, į mažylės smegenis ir akis buvo išsiliejęs kraujas.
 
Mergaitės motina pripažino pagalvodavusi, kad mažylė verkia taip, lyg jai skaudėtų, tačiau per keturis mėnesius nė karto neparodė kūdikio gydytojams. Moteris yra kaltinama bendrininkavimu mirtinai sužalojant savo kūdikį.
Nužudytos mergaitės motina Renata Braškyte. facebook.com nuotr. Nužudytos mergaitės motina Renata Braškyte. facebook.com nuotr.
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Kūdikis, Nužudymas, Lietuvis

Komentarai

Naujausi straipsniai