Tiesa.com, Dailymail.co.uk   |   2019-07-08

Be apsaugų ir neprisirišęs virvėmis į aukščiausią Londono pastatą užkopė vyras

  
Be apsaugų ir neprisirišęs virvėmis į aukščiausią Londono pastatą užkopė vyras
© Twitter.com

Ankstyvą pirmadienio rytą ant vieno iš aukščiausių Londono dangoraižių „Shard“ buvo pastebėtas bebaimis alpinistas, pastato viršų pasiekti nusprendęs be jokių apsaugų ir neprisirišęs virvėmis.

l. ryto į 310 m aukščio dangoraižį, iš kurio atsiveria nuostabus Londono tilto vaizdas, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Liudininkai teigė matę, kaip pastato išorė į viršutinį jo aukštą užkopė vyras.
Pareigūnų atstovai patvirtino, kad alpinistas į vidų pateko saugiai, tačiau jis nebuvo sulaikytas.
 
Socialiniuose tinkluose ėmė plisti iš apačios visą vyro kelionę pastato išore mačiusių žmonių daryti vaizdo įrašai.
 
Kaip teigia Dailymail.co.uk, prie vakarų Europoje aukščiausio dangoraižio budėjo du greitosios pagalbos auomobiliai, į įvykio vietą atvyko du policijos ekipažai, situaciją iš oro stebėjo dronas.
 
Daugelis svarstė, kaip vyriškiui pavyko nepastebėtam apsaugos užsiropšti ant pastato ir be jokių apsaugų pasiekti jo viršų.
 
Dangoraižis „Shard“ – viena populiariausių turistų lankomų vietų Londone. Visuomenei jis pristatytas 2012-aisiais po trejus metus trukusių statybų.
 
Iš 95 aukštų dangoraižyje, savo forma primenančiame stiklo šukę, gyvenamosios patalpos įrengtos 72 jo aukštuose. Kituose įsikūrė biurai, restoranai, prekybos centras, taip pat prabangus viešbutis, pro kurio kambarių langus atsiveria nuostabi Londono panorama.
 
  

Žymos: Londonas, Policija, pastatas, dangoraižis, alpinistas, The Shard

Komentarai

Naujausi straipsniai