Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2015-12-17

Barkingo serijinis žudikas: policija prašo pagalbos

  
Barkingo serijinis žudikas: policija prašo pagalbos Policija visuomenės prašo suteikti bet kokios informacijos apie žudiką.

Policijos detektyvai, tiriantys rytų Londone įvykusias serijinio žudiko žmogžudystes, išplatino visuomenės pagalbos prašantį pranešimą. Neįprastame policijos pareigūnų pranešime prašomi atsiliepti bet kas, nors kiek pažinojęs keturis jaunus gėjus vyrus nužudžiusį Stepheną Portą.

Teigiama, kad bet kokia informacija policijai bus labai naudinga, o jos suteikę asmenys išliks visiškais anonimais, - pranešė portalas standard.co.uk. 
Tarp 2014-ųjų birželio ir 2015-ųjų rugsėjo, 40-metis serijinis žudikas nužudė 23-ejų Anthony’į Walgate’ą, 22-jų Gabrielį Kovarą, 21-erių Danielį Whitworthą ir 25-erių Jacką Taylorą. Visų vyrų kunai buvo rasti Šv. Margaret bažnyčios kieme Barkinge.
 
Policijai iškilo sunkumų teisme susieti visas šias keturias žmogžudystes, todėl nuspęsta kreiptis pagalbos į visuomenę.
 
Žudikas, kuris prieš kelis metus pasirodė kultiniame Britanijos realybės šou „Celebrity Masterchef”, visas savo aukas sutiko per pasimatymų programėlę „Grindr”.
 
„Mes norėtume pasišnekėti su visais ir kiekvienu, kuris turi bet kokios, net ir pačios nereikšmingiausios informacijos, kuri gali būti susijusi su šiais incidentais. Garantuojame, kad užtikrinsime jūsų anonimiškumą”, - sakė pagrindinis bylos detektyvas inspektorius Timas Duffieldas.
Jei turite bet kokios informacijos, su policija susisiekti galite telefono numeriu 020 8358 0400 arba anonimiškai 0800 555.
 
 
  

Žymos: Barkingas, Serijinis žudikas

Komentarai

Naujausi straipsniai