Tiesa.com, Thesun.co.uk   |   2018-11-13

Barkinge įsikūrusi gauja internete giriasi prabangiu gyvenimu

  
Barkinge įsikūrusi gauja internete giriasi prabangiu gyvenimu
© Instagram.com
Didžioji dauguma albanų grupuočių narių – iš Albanijos kilusių emigrantų vaikai
Jie ne tik vykdo nelegalią veiklą, bet savo turtais giriasi socialiniuose tinkluose.

Jungtinėje Karalystėje šiuo metu veikia ne viena gauja, kuri savo veiksmais ir nusikaltimais terorizuoja aplinkinius. Vienu didžiausiu galvos skausmu Anglijos policijos pareigūnams tapo albanų nusikaltėliai. Jie ne tik vykdo nelegalią veiklą, bet savo turtais giriasi socialiniuose tinkluose.

Kaip rašo Thesun.co.uk, rytinėje Londono dalyje įsikūrusi ir pačioje Anglijos sostinėje narkotikų prekybą kontroliuojanti „Hellbanianz“ gauja itin suaktyvėjo. Be to, kai kurie nusikaltėliai, net atsidūrę už grotų neapleidžia socialinių tinklų.
Didžioji dauguma albanų grupuočių narių – iš Albanijos kilusių emigrantų vaikai. Manoma, kad jie artimai bendrauja su Balkanų mafija, dirbančia su Amerikos karteliais, kurie į Europą plukdo kokainą.
 
Albanai tapo trečia didžiausia organizuotų nusikaltėlių gauja šalyje. Jie valdo daugiau nei 42 proc. visos teritorijos.
 
Keletas „Hellbanianz“ gaujos narių šiuo metu laiką leidžia kalėjimuose. Vienas jų – Tristenas Aslanni, dėl narkotikų ir ginklų platinimo atliekantis 25 metų įkalinimo bausmė. Jis buvo sulaikytas sudaužęs automobilį, kuriame aptiktas narkotikų pilnas lagaminas. Paaiškėjo, kad automobilyje buvo paslėpti dar 21 kg narkotinių medžiagų. Atlikus kratą T. Aslanni namuose buvo rasta narkotikų, kurių vertė siekė 6 mln. svarų sterlingų.
 
 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai , albanai, gaujos

Komentarai

Naujausi straipsniai