Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-29

Bangos prie Welso pasiglemžė vaiką

  
Bangos prie Welso pasiglemžė vaiką Įtariama, kad bangos šioje Three Cliffs Bay įlankoje pasiglemžė vaiką.
Stipri potvynio banga gali staiga pačiupti ir nunešti tolyn į jūrą.

Tragedija viename iš gražiausių Welso paplūdimių – bangos pasiglemžė per tolį į jūrą nunešto vyro gyvybę. Nelaimė įvyko vos kelios valandos po to, kai dėl savo gyvybės, patekusi į itin pavojingas sroves, kovėsi ir grupė jaunuolių.

Vakar po pietų sraigtasparniu į Gowerio mieste esančią ligoninę po nelaimingo incidento prie vaizdingos Three Cliffs Bay vietovės buvo nuskraidintas žmogus, pranešė express.co.uk.
„Policija patvirtino, jog žmogus mirė po nelaimingo įvykio jūroje prie Three Cliffs Bay, Goweryje. Greitoji pagalba buvo iškviesta maždaug po 15 val. popiet, sužalotas vyras buvo sraigtasparniu nuskraidintas į Morriston ligoninę,” – įvykį pakomentavo pietų Welso policijos atstovas.
 
Jo tapatybė kol kas neatskleista, tačiau pareigūnai jį apibūdino kaip „jauną”. Naujienų portalpo žiniomis, į tos pačios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių atgabentas ir devynmetis.
 
Šis įvykis - jau antra nelaimė šią vasarą Three Cliffs įlankoje. Birželį 42-ų metų vyras čia žuvo nesėkmingai iš jūros gniaužtų gelbėdamas berniuką.
 
Nelaimė įvyko po to, kai kranto apsaugos gelbėjimo komandos sraigtasparnis kitoje vaizdingoje Welso vietoje gelbėjo 10 jaunuolių grupę, jūroje kovojusią dėl savo gyvybės. Drama prasidėjo, kai du žmonės nuplaukė per toli ir juos pagavo banga, o kiti puolė jiems į pagalbą. Visi žmonės buvo išgelbėti.
 
Kiek vėliau 19 metų mergina buvo atgaivinta po to, kai ją pagavo banga Harlecho paplūdimyje. Rimtesnės gydytojų pagalbos jai neprireikė.
 
Gowerio paplūdimys garsėja nuostabiais vaizdaus, tačiau kartu yra ir labai klastingas. Vyresnysis gelbėjono stoties vadovas Mattas Hortonas, įspėjo: „Stipri potvynio banga gali staiga pačiupti ir nunešti tolyn į jūrą.“
  

Žymos: Velsas, Nelaimė, Jūra

Komentarai

Naujausi straipsniai