Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-03-27

Automobiliu – į žmones prie aludės

  
Automobiliu – į žmones prie aludės
© Flickr.com nuotr.
Specialiosios Londono tarnybos į pranešimą sureagavo itin greitai.
Viskas įvyko per akimirką, girdėjosi riksmai, žmonės šokinėjo per tvoras, slėpėsi už sienų.

Savaitgalį centrinėje Londono dalyje automobilis taranavo grupę žmonių, susibūrusių prie aludės. Šis įvykis liudininkams sukėlė šiurpą dėl sąsajų su teroro aktu, įvykdytu prieš kelias dienas.

Šeštadienį vakare Islingtono savivaldybės ribose, Essex keliu važiuojantis automobilis užlėkė ant šaligatvio ir rėžėsi į prie aludės stovėjusius žmones. Šie, liudininkų teigimu, virto kaip domino kaladėlės, keli nublokšti nemenkus atstumus, o automobilis spruko iš įvykio vietos, kurį laiką gatvės grindiniu tempdamas vieną partrenktąjį.
„Viskas įvyko per akimirką, girdėjosi riksmai, žmonės šokinėjo per tvoras, slėpėsi už sienų“, – pasakojo vienas liudininkas.
 
Policija ir medikai įvykio vietoje buvo po kelių minučių. Laimingo atsitiktinumo dėka aukų išvengta, sužeistieji išgabenti.
 
Šis įvykis daug kam priminė praėjusį trečiadienį šalia Jungtinės Karalystės parlamento įvykdytą teroro aktą, kai automobilis rėžėsi į žmonių minią.
 
Tačiau šįkart viskas buvo kitaip – automobilyje sėdėjo 4 jaunuoliai, kurie, kaip įtariama, netoliese įvykdė apiplėšimą. Spėjama, kad vairuotojas tiesiog nesuvaldė automobilio, kuris važiavo apie 50 mylių per valandą greičiu. Mašinoje buvę asmenys sulaikyti.
 
  

Žymos: Londonas, aludė, partrenkti žmonės, automobiliu į žmones

Komentarai

Naujausi straipsniai