Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-08

Automobilis rėžėsi į pėsčiuosius: tai eismo įvykis

  
Automobilis rėžėsi į pėsčiuosius: tai eismo įvykis
© Science of Discontent Twitter
Panika ne visada kyla pagrįstai.

Didžiosios Britanijos sostinėje šalia Gamtos istorijos muziejaus šeštadienio popietę, automobiliui įsirėžus į praeivius, sužeista 11 žmonių; baimintasi, kad tai galėjo būti teroristų išpuolis, bet vėliau nustatyta, jog tai buvo eismo įvykis, nurodė policija.

yko 14 val. 20 min. vietos (17 val. 20 min. Lietuvos) laiku Londono centre, nedelsiant buvo sutelktos didžiulės policijos pajėgos, pakelti į orą sraigtasparniai, į įvykio vietą atskubėjo specialiosios pajėgos.
Automobiliui užvažiavus ant šaligatvio tiesai į pėsčiuosius, sužeista 11 žmonių. Devyni paguldyti į ligoninę su galvos ir kojų sužeidimais, bet sužeistųjų gyvybei pavojus negresia.
 
Automobiliui įsirėžus į pėsčiuosius kilo panika. Pietų Kensingtone, kur taip pat yra įsikūrę Viktorijos ir Alberto muziejus bei Mokslo muziejus, klykdami bėgiojo panikuojantys žmonės.
 
Policijai prireikė beveik keturių valandų, kad nuramintų įsiaudrinusią visuomenę, jog tai nebuvo teroro aktas.
 
Šis įvykis tik patvirtina tai, kad Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje tvyro didžiulė įtampa ir menkiausias elgesys išeinantis už visuomenės suvokimo normos ribų - iš karto kelia paniką.
Žmonės turi būti budrus ir saugoti save bei aplinkinius, ypač kai šalyje yra paskelbta aukščiausias terorizmo grėsmė ir pati Londono valdžia ne kartą yra sakiusi, kad kitas teroro aktas yra labiau nei tikėtinas.
 
Visgi liudnininkai pasakoja, kad įtampa mieste tvyro itin didelė, niekas apie tai nekalba, tačiau gatvėse, metro, kitose viešose vietose nuolat matyti vieni kitus sekantys žvilgsniai, kurie tarsi bando surasti, ar aplinkiniams gresia pavojus. Tai ypač jaučiama metro, kai traukinyje kažkas pasielgiau keisčiau nei tikimąsi.
 
 
  

Žymos: Londonas, Avarija, Panika

Komentarai

Naujausi straipsniai