Tiesa.com   |   2017-08-10

Autobusas rėžėsi į parduotuvę yra sužeistųjų ir prispaustų (PAPILDYTA)

  
Autobusas rėžėsi į parduotuvę yra sužeistųjų ir prispaustų (PAPILDYTA)
© London ambulance Twitter
Incidentas Londone.
Daugybė greitosios automobilių sukviesti į įvykio vietą.

Gaisrininkai, medikai ir policijos pareigūnai dirba įvykio vietoje, kur šį rytą autobusas rėžėsi į prekybos centrą. Mažiausiai 6 žmonės sužeisti.

Dviaukščio Londono autobuso vairuotojui netekus sąmonės jo mašina ketvirtadienį įsirėžė į parduotuvę vienoje judrioje Didžiosios Britanijos sostinės gatvėje, pranešė įvykio liudininkai.
Per šį incidentą pietiniame Lavandų Kalvos rajone autobuse įstrigo dvi moterys, o dar keli žmonės buvo sužeisti.
 
Socialiniuose tinkluose paskelbtose nuotraukose matyti išdužę stiklai ir greitosios pagalbos medikai, teikiantys pagalbą keleiviams raudono autobuso viršuje.
 
Keleivė Amy Mullineux (Eimi Mulinė) pasakojo, kad vairuotojas jai sakė netekęs sąmonės.
 
"Jis sakė, kad nualpo prieš autobusui atsitrenkiant į parduotuvę, - nurodė 40-metė liudininkė. - Jis neprisimena, kad į kažką atsitrenkė."
 
Kitas keleivis, 34 metų Andrew Matthewsas (Endrius Metjuzas), sakė, kad apie tuo momentu autobuse buvo apie tuzinas žmonių.
 
"Kai tik autobusas sustojo, pasigirdo šauksmai ir klyksmas, - pasakojo jis. - Pastebėjau vieną ponią, prispaustą priekyje dešinėje."
Dvi įstrigusios keleivės buvo išvaduotos ugniagesių, o autobuso vairuotojas nuvežtas į ligoninę. Londono greitosios pagalbos tarnyba nurodė suteikusi pagalbą šešiems pacientams.
 
 
 
 
  

Žymos: Autobusas, parduotuvė, greitoji

Komentarai

Naujausi straipsniai