tiesa.com, theguardian.com   |   2017-10-07

Apsilankius bare - trys metai nelaisvės

  
Apsilankius bare - trys metai nelaisvės
© Rock Bottom - Bur Dubai Facebook
Atostogos baigėsi kalėjime.
Nukentėjusysis pareigūnams sakė, kad pasijautė blogai, jam pasidarė liūdna, pajuto moralinį pažeminimą už šį prisilietimą.

27-erių metų britas Jamie Harron atostogavęs Dubajuje atsidūrė už grotų. Apsilankęs itin turistų mėgstamame bare vyras sulaikytas už tai, kad kokteiliu bandė neapipilti kitų baro lankytojų.

Įprasta girdėti, kad žmonės atsiduria kalėjime už tai, kad bando apipilti vieni kitus tam tikrais skysčiais, tačiau šis atvejis yra priešingas.
Jungtinėje Karalystėje(JK) santechniku dirbęs J. Harron bare, kuriame buvo daug žmonių stengdamasis gėrimu neapipilti šalie esančių asmenų netyčia palietė kito žmogaus klubą, tačiau šis veiksmas buvo palygintas su priekabiavimu. Nukentėjusysis pareigūnams sakė, kad pasijautė blogai, jam pasidarė liūdna, pajuto moralinį pažeminimą už šį prisilietimą.
 
Britui teismas paskyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę, pirmomis dienomis po incidento jis kalėjime praleido 5 dienas, o Dubajuje be asmens dokumentų buvo laikomas netgi tris mėnesius, kas turistui yra itin ilgas laiko tarpas.
 
Atostogos baigėsi ir į Dubajų J. Harron išėjęs į laisvę jau nebegalės grįžti.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Dubajus, Priekabiavimas, Kokteilis, Britas, klubas

Komentarai

Naujausi straipsniai