Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-05-01

Ant namo stogo prie Olimpinio miestelio montuojamos raketos

  
Ant namo stogo prie Olimpinio miestelio montuojamos raketos Ant nuotraukoje matomo bokšto bus sumontuotos raketos.

Prie pat Olimpinio stadiono gyvenantys Bow rajono gyventojai vasarą turės naujus kaimynus. Ant vieno iš namų stogų kariuomenė ketina sumontuoti raketas žemė-oras, kurios saugos žaidynių objektus nuo galimų atakų iš oro.

Šalia DLR traukinio bėgių esančio namo stogas netrukus taps raketų paleidimo vieta. Namo, kuriame gyvena 700 žmonių, gyventojai gavo informacinius lapelius su informacija apie laikinas apsaugos priemones. Jiems buvo pranešta, kad name nuolat sukiosis dešimties kareivių ir policijos pareigūnų komanda, o ant namo stogo bus sumontuotos raketos. Jos bus panaudotos, jeigu žaidynių objektai bus atakuojami iš oro.
Apie gynybą raketomis pernai metų lapkritį užsiminė gynybos sekretorius Philipas Hammondas. Savaitgalį jis patvirtino, kad jos bus sumontuotos artimiausiomis dienomis. Sekretorius šiuos ginklus apibūdino kaip „atgrasančią nuo išpuolių“ priemonę.
 
Raketos bus sumontuotos ant bokšto, tankiai apgyvendintame kvartale. Gyventojas Briaunas Whelanas sakė, kad žmonės buvo patikinti, jog raketos yra kraštutinė gynybos priemonė. „Jie planuoja atlikti bandymus šią savaitę ir įrengti raketas tiesiai virš mūsų buto. Policijos ir kariuomenės komanda čia dirbs du mėnesius“, - kalbėjo gyventojas.
 
Kariuomenė tikina, kad bokštas yra vienintelė tinkama vieta sumontuoti raketoms visoje apylinkėje, tačiau gyventojai dėl to nesidžiūgauja. Jie baiminasi, kad jų pastatas gali tapti teroristų taikiniu vien dėl to, kad ant jo stogo sumontuotos raketos. Be to, jie sako neįsivaizduojantys, kaip būtų įmanoma šaudyti nuo gyvenamojo namo stogo, nesukeliant pavojaus gyventojams.
 
 

  

Žymos: Londonas, Policija

Komentarai

Naujausi straipsniai