Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-15

Anglijos policija: užkirstas kelias teroro išpuoliui

  
Anglijos policija: užkirstas kelias teroro išpuoliui Spėjama, kad suimti vyrai turėjo ryšių su „Al Qaeda“ grupuote Pakistane.

Antradienį Letchwortho ir Lutono policija sulaikė tris vyrus, įtariamus Jungtinėje Karalystėje rengiant teroro išpuolį.

Kaip pranešė naujienų portalas express.co.uk, vienas iš įtariamųjų buvo suimtas medicinos reikmenų platinimo pardotuvėje Letchworthe.
„Aš buvau lauke, kai staiga iš už kampo privažiavo autobusiukas, o po kelių akimirkų policija iš vidaus išvilko didelį, raumeningą vyrą. Jis plūdo pareigūnus, rėkė ir išvadino juos bailiais“, – sakė vienas iš įvykį stebėjusių liudininkų.
 
Tuo pat metu už 13 mylių, Lutone pareigūnai sulaikė dar du įtariamuosius. Vienam jų – apie 20 metų, kitas atrodė jau peržengęs trečią dešimtį. Kovos su terorizmu pareigūnų komanda šiuos vyrus suėmė už teroro akto kurstymą bei planavimą.
 
Praėjusią naktį buvo vykdoma nuodugni teroristų apklausa. Ieškoma galimų ryšių tarp įtariamųjų ir „Al Qaeda“ teroristų grupuotės Pakistane. Baiminamasi, kad ginkluotas teroristinis išpuolis prieš Jungtinės Karalystės civilius gyventojus gali būti neišvengiamas.
 
Praėjusio mėnesio pabaigoje saugumo ekspertai perspėjo, kad Didžiajai Britanijai gali tekti susidurti su teroro išpuoliais, kuomet Islamo Valstybė mini pirmuosius Kalifato metus. Po Tuniso paplūdimio išpuolio, kurio metu buvo nužudyti 30 britų, Jungtinės Karalystės policija ypatingai sugriežtino apsaugą ir padidino reidų skaičių.
 
Košmaras Tunise: teroristai iššaudė turistus paplūdimyje (atnaujinta)
  

Žymos: Teroristinis išpuolis, teroristai

Komentarai

Naujausi straipsniai