Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-05-14

Anglijos policija: iš beprotnamio pabėgęs vyras pastebėtas Stratforde

  
Anglijos policija: iš beprotnamio pabėgęs vyras pastebėtas Stratforde Jasonas Pereira apsaugos kamerų pastebėtas „Westfield" prekybos centre.
Policija perspėja, kad prie vyro artintis nederėtų, nes ligonis kenčia nuo šizofrenijos.

Policija prašo liudininkų pagalbos surasti iš ligoninės pabėgusį ir besislapstantį psichinę negalią turintį vyrą. Po to, kai galimai pavojingas ligonis buvo pastebėtas rytų Londono „Westfield” prekybos centre, policija paskelbė apsaugos kamerų darytą nuotrauką, - pranešė portalas standard.co.uk.

Vakar apie 15:00 32-ejų Jasoną Pereirą, klaidžiojantį po Stratforde esantį „Westfield” prekybos centrą, užfiksavo apsaugos kameros. Iš John Howard slaugos centro Hackney rajone vyras paspruko pasivaikščiojimo su prižiūrėtojais metu.
Policija perspėja, kad prie vyro artintis nederėtų. Ligonis kenčia nuo šizofrenijos. Jis yra apibūdinamas kaip kresnas, tamsaus gymio, juodų plaukų ir apytiksliai 185 cm. ūgio.
 
Paskutinį kartą ligonis buvo pastebėtas dėvintis raudoną džemperį, mėlynus marškinius, juodas kelnes ir ryškiai žalius sportbačius.
 
Ieškomas 32-ejų Jasonas Pereira pabėgo iš Hackney slaugos centro. Ieškomas 32-ejų Jasonas Pereira pabėgo iš Hackney slaugos centro.
 
Policija spėja, kad vyras gali keliauti į East Hamo rajoną, kuriame gyvena jo artimieji.
 
  

Žymos: Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai