Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-01-06

Aktorės namų kieme aptikti trys kūnai

  
Aktorės namų kieme aptikti trys kūnai
© Met Police nuotr.
Aktorė S. Blake sunkiai sirgo.

Gruodžio 13-ąją dieną paskutinį kartą artimuosius Leyton rajone aplankiusi buvusi žymaus televizijos serialo EastEnders aktorė Sian Blake ir jos du mažamečiai sūnūs dingo be žinios. Po trijų dienų pareigūnams nepavyko susisiekti ir su britės sugyventiniu ir vaikų tėvu Arthur'u Simpson-Kent'u.

Policija ėmėsi akylos paieškos. Antradienį dingusios šeimos namų kieme, pietryčių Londone, aptikti trys lavonai, rašoma bbc.co.uk. Kūnai tiriami, jų tapatybės kolkas neatskleistos.
Ketverių ir aštuonerių metų sūnus auginusi S. Blake buvo diagnozuota serganti motorinio neurono liga, su kuria moteris kovoja ne vienerius metus. Kaikuriuose šaltiniuose teigiama, kad prieš dingimą britė išsiuntė žinutes artimiesiems teigdama, kad paskutines savo Kalėdas nori praleisti namuose su vaikais.
 
Nuo gruodžio 13-osios dienos apie ją ir mažamečius niekas negirdėjo. Jos partneris apie dingimą pranešė policijai, tačiau po trijų dienų ir pats dingo. Sausio 3-ąją dieną Calvert Avenue, Bethnal Green buvo rastas moters automobilis. Kas ir kada parkavimo aikštelėje paliko S. Blake priklausantį automobilį – dar aiškinamasi. Pasak šaltinių, moteris vairuoti dėl ligos pati jau nebegalėjo.
 
Trečiadienį pranešta, kad  A. Simpson-Kent'as išskrido į Afriką. Policijos pareigūnai paskelbė jo medžioklę. 
Met Police nuotr. Met Police nuotr.
Met Police nuotr. Met Police nuotr.
 
  

Žymos: Policija, paieška, Dingimas, Aktorė

Komentarai

Naujausi straipsniai