Tiesa.com   |   2018-01-04

30 min. po gimdymo prostitutei jau teko dirbti

  
30 min. po gimdymo prostitutei jau teko dirbti
© Pexels
Dauguma prostitutėmis dirbančių moterų - tarp 20-30 metų.
Susidūriau ir su moterimi, kuri prostitucija pradėjo užsiminėti todėl, kad sulūžo jos skalbimo mašina, o ji neturėjo pinigų nusipirkti naujos.

Hull policijos pareigūnai pranešė užfiksavę atvejį, kai prostitucija besiverčianti moteris buvo priversta grįžti į „darbą” trisdešimt minučių po gimdymo.

Su prostitucija dirbanti pareigūnė Jacqui Fairbanks atskleidė, kokia Hull miesto raudonųjų žibintų rajone, Hessle Road gatvėje, dirbančių prostitučių realybė.
„Deja, didelė dalis moterų kenčia nuo psichinių problemų ir yra išnaudojamos modernios vergystės schemose ar tiesiog savo vaikinų”, -pasakojo J. Fairbanks.
 
Pasak pareigūnės, viena moteris į gatvę dirbti grįžo praėjus vos pusvalandžiui, kai gimė jos vaikas.
 
J. Fairbanks taip pat atskleidė, kad dauguma prostitučių yra tarp 20-30 metų. „Kai kurios sekso industrijoje – jau daugelį metų. Susidūriau ir su moterimi, kuri prostitucija pradėjo užsiminėti todėl, kad sulūžo jos skalbimo mašina, o ji neturėjo pinigų nusipirkti naujos.”, - pasakojo pareigūnė.
 
2014 m. Hull tapo pirmuoju miestu Anglijoje, sukūrusiu „zoną be prostitucijos” ir sugriežtinusiu baudas, tačiau pareigūnė teigė, kad tokia politika kol kas nedavė daug naudingų rezultatų
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Prostitucija, Hull

Komentarai

Naujausi straipsniai