Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-12-08

20-metis studentas šalia „Harrods“ buvo subadytas dėl Rolex laikrodžio

  
20-metis studentas šalia „Harrods“ buvo subadytas dėl Rolex laikrodžio
© facebook nuotrauka

Žudikai, užpuolę koledžo studentą Mohammedą Abdullah Al Araimi už prabangios universalinės parduotuvės Knightsbridge, Londone, vis dar laisvėje.

Policija tvirtina, kad netoli „Harrods“ miręs studentas tapo apiplėšimo auka.
Kaukėtų plėšikų gauja užpuolė 20-metį Mohammedą Abdullah Al Araimi, kai šis vaikščiojo netoli prabangios universalinės parduotuvės „Harrods“ Knightsbridge penktadienio vidurnaktį.
 
Politikos ir ekonomikos mokslų studentas, Londone gyvenantis Omano pilietis, buvo paskelbtas mirusiu įvykio vietoje likus dvidešimčiai minučių iki vidurnakčio. Atlikus pomirtinį tyrimą Vestminsterio morge, mirties priežastimi nustatyta durtinė žaizda.
 
Mohammedo draugas, taip pat nukentėjęs užpuolimo metu, šią savaitę „Mail Online“ pasakojo: „Vienas iš užpuolikų bandė pavogti brangų Mohammado laikrodį - manau,„ Rolex “, bet jis gynėsi."
 
Tyrimui vadovaujantis detektyvas vyriausiasis inspektorius Andy Partridge'as teigė: „Mohammedas ir jo draugas ėjo namo iš restorano, kai juos užpuolė du vyrai.
Po išpuolio įtariamieji pabėgo pėsčiomis Basil gatve Sloane gatvės kryptimi. Kreipiuosi į visus, kurie matė du vyrus bėgančius tuo maršrutu nedelsiant susisiekti su mano komanda.
 
Auka ir jo draugas buvo visiškai nekalti, tiesiog mėgavosi maistu penktadienio vakarą. Atrodo, kad šio bailaus užpuolimo motyvas buvo apiplėšimas".
  

Žymos: Mirtis, Užpuolimas, Apiplėšimas, Rolex

Komentarai

Naujausi straipsniai