Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-06-19

14-metį kapinėse užbadė trys bendraamžiai

  
14-metį kapinėse užbadė trys bendraamžiai
© geograph.co.uk nuotr.
Šiose kapinėse rastas vaiko kūnas su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis galvoje ir kakle.
Jis buvo išties puikus vaikas, mėgo važinėtis, kone skraidyti su savo kalnų dviračiu.

Šešiolikos, aštuoniolikos ir devyniolikos – tokio amžiaus vaikinus šiomis dienomis sulaikė Carlisle miestelio policija. Jaunuoliai įtariami žiauriai nužudę 14-metį draugą, kurio kūnas prieš porą dienų rastas kapinėse.

Kaip jau pranešė „Tiesa”, 14-ečio Jordano Watsono kūnas buvo rastas mažo miestelio Carlisle, Cumbrijoje, kapinėse. Kapinės yra prie St. John bažnyčios.
Pareigūnai spėjo, kad vaiko galvoje ir kakle rastos žaizdos buvo padarytos peiliu.
 
Praėjus vos kelioms valandoms po skrodimo, suimtas 18-etis, kuris, kaip įtariama, yra prisidėjęs prie šio žiauraus nusikaltimo.
 
Tačiau, panašu, jis veikė ne vienas. Vakar policija suėmė 19-metį ir 16-metį, pranešė express.co.uk.
 
J. Watsono šeima – visiškai palūžusi. Dėdamas gėles ir atviruką prie Upperby kapinių, berniuko pusbrolis Jordaną apibūdino kaip „puikų ir laimingą” vaiką. 
„Man labai sunku su tuo susitaikyti, esu visiškai palaužtas,” – sakė 19-etis nužudytojo giminaitis, – „Mano kraujas tiesiog verda. Mane ima nesuvaldomas pyktis, kad kažkas taip galėjo pasielgti su tokiu mažu vaiku. Jis to nenusipelnė.”
 
Vaikinas užaugo kartu su Jordanu: „Jis buvo išties puikus vaikas, mėgo važinėtis, kone skraidyti su savo kalnų dviračiu. Jis buvo labai laimingas, turėjo daug draugų. Jis buvo geras bičas. Pasiilgsiu jo.”
 
Pusbrolis negalėjo suprasti, ką keturiolikmetis pats vienas veikė kapinėse vėlų vakarą ir sakė, kad vaikas ten papastai laiko neleisdavo. Jo pamėgta vieta esą buvo miestelio centras.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Nužudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai