Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-10-22

13-metė paauglė kaltinama vyro nužudymu

  
13-metė paauglė kaltinama vyro nužudymu Brutaliu nužudymu įtariama 13 metų paauglė.

Po antradienį Basildone, Essexe įvykusio 42-ejų metų vyro nužudymo, įtarimai pareikšti penkiems paaugliams. Viena iš jų – 13-metė mergaitė, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Antradienio vakarą užpultas sunkvežimio vairuotojas Darrenas Kelly’is mirė netrukus po incidento dėl durtinių žaizdų ir kraujo netekimo.
Vyras su keliomis durtinėmis žaizdomis skambino į netoliese gyvenusių duris prašydamas žmonių pagalbos. Kaimynystėje jau 15 metų gyvenanti 56-erių Caroline Crisp teigė, jog bandė pagelbėti vyrui, tačiau jau buvo per vėlu.
 
„Jis buvo visas kruvinas, gatvėje buvo pilna kraujo. Vyrui buvo perdurtas šonas ir ranka. Aš ir kaimynė gydytoja, bandėme jam padėti”, - teigė moteris.
 
Essexo policijos teigimu, vyro nužudymu įtariami penki paaugliai: 20-metis vaikinas iš Pitsea, 16-metis paauglys iš Basildon, 17-metis paauglys iš Pitsea, 15-metė paauglė iš Pitsea ir 13-metė mergaitė. Visi paaugliai šiuo metu suimti.
 
„Kreipiuosi į visus, kurie turi informacijos apie incidentą. Šis kraupus nusikaltimas įvyko gyvenamojoje zonoje, todėl tikrai yra žmonių, kurie ką nors matė ar girdėjo“, - pagalbos prašė detektyvas-inspektorius Simonas Werrettas, kuris vadovauja tyrimui.
Informacijos apie šį išpuolį turinčių žmonių prašoma susisiekti su Essexo policija numeriu 101, siųsti el. laišką adresu scdappeals@essex.pnn.police.uk. arba anonimiškai skambinti organizacijai „Crimestoppers“ telefonu 0800 555 111.
  

Žymos: Nusikaltimai,, Nužudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai