Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-11-05

10-metį mokyklinuką vijosi mikroautobuso vairuotojas

  
10-metį mokyklinuką vijosi mikroautobuso vairuotojas
© Google Street View
Būtent šioje gatvėje įvyko incidentas.
Šlykštu, kad mūsų vaikai negali būti saugūs šiomis dienomis.

Ieškomas balto mikroautobuso vairuotojas, kuris pietų Londone bandė sugauti iš mokyklos einantį berniuką, pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

0-metis mokyklinukas ėjo iš mokyklos namo Wolseley Road gatve, Mitcham rajone, kai prie jo privažiavo baltas „Ford Transit“ mikroautobusas. Pasak berniuko, vairuotojas išlipo iš automobilio ir ir ėmė jį vytis. Laimei, nubėgęs trumpą atkarpą vyras sustojo ir grįžo mikroautobusą.
Mažamečio teigimu, vyras apibūdinamas kaip mišrios rasės, apie 25 metų amžiaus, 180 cm, lieknas. Incidento metu jis vilkėjo tamsiai mėlyną megztinį su gaubtuvu, džinsus ir sportinius batus.
 
Sukrėsta berniuko mama  sakė: „Mano sūnus bėgo už gyvenimą. Ačiū Dievui, jis yra gana aktyvus ir gali greitai bėgti. Šlykštu, kad mūsų vaikai negali būti saugūs šiomis dienomis.“
 
Sutton policija prašo pagalbos sugaunant nusikaltėlį. Ką nors žinantys kreipkitės numeriu 101 arba anonimiškai 0800 555 111.
 
Prieš mėnesį Tiesa.com rašė apie Londone siautėjančius persirengėlius ir mikroautobuso vairuotojus, kurie baugino vaikus ir galimai bandė keletą jų pagrobti. Policija tiria, ar  ir šis incidentas yra tuo susijęs.
 
 
 
  

Žymos: nusikaltėlis, Mikroautobusas, Mokyklinukas

Komentarai

Naujausi straipsniai