Tiesa.com   |   theguardian.co.uk   |   2015-10-06

Vyriausybė: dirbate per mažai ir nepakankamai sunkiai

  
Vyriausybė: dirbate per mažai ir nepakankamai sunkiai Jungtinei Karalystei iki pasaulio milžinių - Kinijos ir Amerikos - dar labai toli.
Ar mes ketiname būti šalimi pasirengusia dirbti taip pat sunkiai, kaip tai daro Azijos valstybės ar Amerika? Nes tik taip yra kuriama kultūra, kurioje darbas yra svarbiausias sėkmės garantas.

Jungtinės Karalystės (JK) konservatorių partijos narys Jeremy’is Huntas teigė, kad vyriausybės sprendimas sumažinti mokesčių kreditus mažiau uždirbantiems Didžiosios Britanijos gyventojams, bus paskata dirbti taip pat sunkiai, kaip dirba Amerikos ar Kinijos piliečiai, - pranešė naujienų portalas theguardian.com.

Britai dirba per mažai
Pasirodo, kad kai kurių politikų nuomone, JK iki pasaulio milžinių - Kinijos ir Amerikos - dar labai toli. Tad buvo nuspręsta, kad būtina mažinti nedarbingumo pašalpas, tokiu būdu paskatinant mažiau uždirbančius piliečius ne gyventi iš pašalpų, tačiau labiau stengtis ieškant darbo. Vyriausybė siekia JK gyventojus paskatinti sunkiau ir ilgiau dirbti, o ne tikėtis paramos iš valstybės.
 
„Mano žmona – Kinijos pilietė. Mes norime, kad JK po 20, 30 ar 40 metų būtų viena sėkmingiausių pasaulyje. Bet prieš tai turime atsakyti į vieną sudėtingą, tačiau svarbų klausimą: Ar mes ketiname būti šalimi pasirengusia dirbti taip pat sunkiai, kaip tai daro Azijos valstybės ar Amerika? Nes tik taip yra kuriama kultūra, kurioje darbas yra svarbiausias sėkmės garantas“, - tokią skambią kalbą išrėžęs politikas J. Huntas leido suprasti, jog užuot ėmus iš valstybės, metas jai kažką duoti. Anot jo, JK gyventojai dėl savo ateities ir šalies gerovės stengiasi nepakankamai.
 
Valdžia neketina atsisakyti plano
 
Kitą vertus dėl tokių, gana drastiškų pakitimų, darbuotojai gali prarasti daugiau nei £1,000 per metus, o tai kelia didžiulį susirūpinimą kai kuriems Konservatorių partijos nariams, kurie bijo netekti piliečių palaikymo. Dėl šios priežasties pradėta kampanija, raginanti konservatorių partijos narį ir iždo kanclerį George’ą Osborne’ą persvarstyti šiuos pakeitimus.
Tačiau pirmadienį G. Osbourne’as apgynė valdžios sprendimą, teigdamas, kad mažesni pajamų mokesčiai ir aukštas minimalus darbo užmokestis, gali kompensuoti kai kuriuos pašalpų sumažinimus.
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Bedarbio pašalpa

Komentarai

Naujausi straipsniai