Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-26

Vaikams auginti skirtas pašalpas išleido plastinėms operacijoms

  
Vaikams auginti skirtas pašalpas išleido plastinėms operacijoms Pasidariusi jau keletą operacijų, A. Dalzell neketina sustoti.
Aš visada žinojau, kad darysiuos plastines procedūras. Senti, turėti raukšlių - tai tiesiog ne man.

Jungtinėje Karalystėje (JK) iš pašalpų gyvenanti bedarbė moteris tūkstančius mokesčių mokėtojų pinigų išleidžia krūtinės didinimui, veido tempimui ir estetinėms vaginos operacijoms. Dėl savo veiksmų moteriškė teisinosi teigdama, kad senatvė yra tiesiog ne jai, - skelbė naujienų portalas express.co.uk.

Keturias dukras užauginusi 48-erių Andrea Dalzell, plastinėms operacijoms svečiose šalyse jau išleido per £20 tūkst. pašalpų, skirtų jos vaikams. Tačiau ji nežada sustoti: planuoja dar išleisti apie £3,5 tūkst. pilvo sumažinimui ir apie £5 tūkst. kelionei į Tailandą, kur tvarkysis dantis.
Už vieną vaiką per savaitę ji gauna £15 ir nuo 2003 metų ji turi susitaupiusi daugiau nei £22 tūkst. Jos dukros taip pat nori plastinių operacijų: 23-jų Martyne jau yra kelias pasidariusi, o 17-metė Tia nori pasididinti krūtinę.
 
A. Dalzell sakė: „Aš tiesiog esu labai taupi. Aš valgau kartą per dieną ir visai negeriu, kad galėčiau sutaupyti operacijoms. Aš visada žinojau, kad darysiuos plastines procedūras. Senti, turėti raukšlių - tai tiesiog ne man.“
 
A. Dalzell su dviem iš keturių dukterų. Facebook nuotr. A. Dalzell su dviem iš keturių dukterų. Facebook nuotr.
  

Žymos: Pašalpos

Komentarai

Naujausi straipsniai