Tiesa.com   |   walesonline.co.uk   |   2016-02-14

Svarstoma apmokęstinti iš namų atsineštus mokinių pietus

  
Svarstoma apmokęstinti iš namų atsineštus mokinių pietus Svarstomas daugybę kritikos sulaukęs pasiūlymas apmokęstinti mokinių atsinešamus pietus.

Vienoje iš Jungtinės Karalystės mokyklų svarstomas daugybę tėvų kritikos ir pasipiktinimo sulaukęs pasiūlymas apmokęstinti iš namų į mokymo įstaigą mokinių atsinešamus pietus.

Vadinamasis sumuštinių mokestis (angl. sandwich tax) siūlomas taikyti dėl to, kad, anot mokyklos vadovybės, pietaudami vaikai priteršia, o jų paliktas šiukšles išvalyti mokyklai kasmet kainuoja tūkstančius.
Šis, Caerphilly savivaldybei pateiktas pasiūlymas tėvų buvo sutiktas itin neigiamai, - pranešė walesonline.co.uk.
 
Tuo tarpu savivaldybė teigė, kad sutvarkyti vaikų paliktoms šiukšlėms kasmet reikia atrasti apie 2,200 svarų sterlingų, kuriuos turėtų sumokėti tėvai.
 
„Mūsų visuomenė visiškai išsikraustė iš proto. Mano vaikai, kaip ir dauguma kitų, atsineša pietus iš namų, o nuo jų likusis šiukšles parsineša namo toje pačioje dėžutėje. Kas bus toliau? Tualetinio popieriaus naudojimo mokestis?”, - retoriškai klausė pasipiktinusi mama Lynda Pearce.
 
„Tikrai nežadu žaisti tokių vyriausybės žaidimų.. Kas bus toliau? Panašu, kad daug labiau apsimoka vaikus mokyti privačiai arba namuose. Net nesiruošiam mokėti mokesčių už iš namų atsineštą vaikų maistą. Tuo labiau, kad vaikai šiukšles parsineša namo”, - antrino Julie O'Sullivan.
 
 
  

Žymos: Mokesčiai, Anglijos mokyklos, Pietūs

Komentarai

Naujausi straipsniai