Tiesa.com   |   kentonline.co.uk   |   2016-06-16

Prigriebta pašalpų grobstytoja gynėsi juokingu pasiteisninimu

  
Prigriebta pašalpų grobstytoja gynėsi juokingu pasiteisninimu
© pixabay.com
Moteris apgaule pasisavino tūkstančius.

Valstybę apgavusi ir dešimtis tūkstančių svarų sterlingų paramos gavusi moteris teismui pateikė neįtikėtiną argumentą.

Margate (Kentas) gyvenanti 67 metų Doreen Bowdler 2009-aisiais deklaravo, kad išsiskyrė su savo vyru ir liko vieniša, todėl jai buvo paskirta valstybės parama kaip mažas pajamas gaunančiai gyventojai.
Tačiau iš tikrųjų moteris su savo sutuoktiniu Darianu ir toliau gyveno po vienu stogu, abu buvo registruoti tuo pačiu adresu, pora kartu vykdavo atostogauti. Kaltintojams surinkus pakankamai duomenų, kad ji nėra vieniša, buvo kreiptąsi į teismą ir šis D. Bowdler pripažino kalta dėl sukčiavimo.
 
Apskaičiuota, kad per 6 metus ji davo beveik 33 tūkst. svarų sterlingų paramos, kuri jai iš tiesų nepriklausė.
 
Kaltinamosios advokatas teismui pateikė neįtikėtinus gynybos argumentus: moteris tvirtino, jog savo sutuoktinio nemyli, tai esą buvusios tik fiktyvios vedybos iš išskaičiavimo, viename name pora gyveno tik dėl to, kad D. Bowdler nuomojosi būstą iš savo sutuoktinio, vyras su moterimi esą miega atskirose lovose, jų nesieja lytiniai santykiai.
 
Teismas šia versija nepatikėjo ir skyrė D. Bowdler 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę atidedant ją metams bei privalės atlyginti 33 tūkst. svarų sterlingų žalą. Tiesa, pagal gaunamas pajamas, iš jos negalima reikalauti ne daugiau kaip 5 svarų sterlingų per savaitę, todėl skolos grąžinimas valstybei užtruks 127 metus.
  

Žymos: Pašalpos, Sukčiavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai