Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-05-25

Pašalpų sankcijos veda prie savižudybių ir nusikaltimų

  
Pašalpų sankcijos veda prie savižudybių ir nusikaltimų Staigus pašalpų sumažinimas visuomenę veikia itin neigiamai.

Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas, kaip socialinai remtini asmenys reaguoja ir bando susitvarkyti su Vyriausybės taikomomis pašalpų sankcijomis atskleidė, kad visuomenę tai veikia itin neigiamai.

Paaiškėjo, kad asmenys, kuriems netikėtai buvo sumažintos pašalpos, puola į depresija, skurdą, nusikalstamumą, net savižudybę, - pranešė Independent.co.uk.
Nors pašalpų sankcijos turėtų skatinti asmenis ieškoti darbo, tyrimas atskleidė, kad tai veikia atvirkščiai – asmenys užsisklendžia savyje, o atsiradęs nerimas ir baimė dėl finansinės padėties tik trukdo siekti išsilavinimo ar ieškoti darbovietės.
 
Salfordo mieste atliktas tyrimas pastebėjo, kad staigus pašalpų sumažinimas veda link psichinių problemų atsiradimo, santykių šeimoje pablogėjimo bei nusikalstamumo, pvz. vogimo iš parduotuvių.
 
Salfordo maisto bankas patvirtino, kad 2014-iais, kai sankcijos buvo pradėtos taikyti, 62 proc. visų maisto neišgalinčių įsigyti amenų buvo patyrę pašalpų sankcijas, kurios socialiai remtinus asmenis būtent ir pastumėjo apsilankyti šiole labdaros organizacijoje.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Depresija

Komentarai

Naujausi straipsniai