Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-14

Oficialu: Anglijoje pakilo mokestinė našta

  
Oficialu: Anglijoje pakilo mokestinė našta Išviso mokesčiai padidėjo 64.3 biliono svarų sterlingų.
Politikai ir vėl praleido galimybę patobulinti šalies mokesčių sistemą.

Paaiškėjo, kad per praeitus rinkimus šalies gyventojams pateikti politikų pažadai sumažinti mokesčius buvo nieko verti. Naujausio tyrimo duomenimis, per praėjusią kadenciją surenkamų mokesčių Jungtinėje Karalystėje padidėjo vidutiniškai 16 milijardų svarų per metus, - pranešė portalas dailymail.co.uk.

Nepriklausomo fiskalinių studijų instituto (IFS) atliktas tyrimas atskleidė, kad valdančiosios koalicijos priimti įstatymų pakeitimai nesumažino, o ištiesų padidino mokestinę naštą kiekvienam šalies gyventojui vidutiniškai 255 svarų per metus.
Iš viso nuo 2010-ųjų mokestinė našta padidėjo 64.3 milijardų svarų sterlingų, įskaitant 14 milijardų svarų padidėjusį PVM mokestį ir 5.2 milijardais padidėjusias valstybinio socialinio draudimo įmokas.
 
Tuo tarpu kai kurie mokesčiai sumažėjo 48 milijardais svarų, įskaitant 8 milijardais mažesnį gyventojų pajamų mokestį, 5.9 milijardais mažesnį pelno mokestį ir 3.9 milijardo svarų sumažėjusius kuro mokesčius.
 
Parlamentarai ginasi, kad mokesčių neišėjo sumažinti kaip planuota dėl prieš tai dirbusios Vyriausybės palikto deficito. „Norint išgelbėti Didžiąją Britaniją nuo bankroto, neliko jokios kitos išeities, kaip tik imtis sudėtingų spendimų”, - dailymail.co.uk sakė šaltinis.
 
„Politikai ir vėl praleido galimybę ištiesų patobulinti šalies mokesčių sistemą. Pagrindiniai struktūriniai mokesčių trūkumai nebuvo sprendžiami”, - buvo teigiama IFS ataskaitoje.
 
  

Žymos: Politika, Rinkimai, Mokesčiai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai