Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2012-10-31

Naikinamos vaikų pašalpos daugiau uždirbantiems

  
Naikinamos vaikų pašalpos daugiau uždirbantiems Daugiau uždirbančios šeimos nebebus remiamos valstybės.

Daugiau kaip milijoną Jungtinės Karalystės šeimų pasieks mokesčių inspekcijos laiškai dėl vaikų pašalpų panaikinimo, pranešė TheDailymail.co.uk.

Šeimoms, kuriose bent vienas narys uždirba daugiau kaip 50 tūkst. svarų per metus, tokios pašalpos bus sumažintos arba visiškai panaikintos, priklausomai nuo bendrų pajamų.
Pareigūnai mano, kad daugiau nei pusė milijono tėvų turės užpildyti mokesčių deklaracijas, kad pagrįstų savo pajamas. Pranešama, kad pasikeitimai įsigalios nuo kitų metų sausio 7 dienos ir padės sumažinti valstybės biudžeto deficitą. Valdžios atstovai nesitiki, kad tai bus palankiai sutiktas sprendimas, nes tarp pašalpas prarandančių šeimų, anot jų, visuomet bus tokių, kurios nesijaučia turtingomis.
Tėvai, gavę informacinius laiškus, galės pasirinkti du kelius: sustabdyti pašalpų gavimą nuo 2013 metų sausio 7 dienos ir išvengti naujo mokesčio, o pasirinkę ir toliau gauti pašalpą po šios datos, privalės deklaruoti savo pajamas ir vėliau sumokėti atitinkamą mokestį.
 
Šiuo metu šeimos gauna 20,30 svarų dydžio kas savaitinę pašalpą už pirmąjį vaiką, o už kiekvieną vėlesnį skiriama 13,40 svarų dydžio pašalpa kas savaitę. Pagal naująją tvarką, jei vienas iš tėvų uždirba tarp 50-60 tūkst. svarų per metus, pašalpa bus sumažinta proporcingai, o pašalpos visiškai neteks tie, kurių šeimoje bent vienas uždirba virš 60 tūkst. svarų per metus.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Mokesčiai Anglijoje, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai