Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-01-23

Motina nusižudė dėl naujojo „Miegamojo mokesčio”

  
Motina nusižudė dėl naujojo „Miegamojo mokesčio” Moteris siekė perduoti valdžios pareigūnams žinutę ir atkreipti dėmesį į „miegamojo mokesčio” proble

Motina, kuri Jungtinės Karalystės Ministrą Pirmininką Davidą Cameroną kritikavo dėl įvesto „Miegamojo mokesčio”, rasta pasikorusi. 53-ejų Frances McCormack sielvartavo ne tik dėl nepakeliamos mokesčių naštos, bet ir dėl sau gyvybę taip pat atėmusio šešiolikmečio sūnaus, – skelbė Independent.co.uk.

Dieną, kai F. McCormack nusprendė atimti sau gyvybę, moteris sulaukė žinios, jog dėl mokesčių nemokėjimo bus iškraustoma iš namo, kuriame prabėgo jos svarbiausios gyvenimo akimirkos.
Aptikus kūną, moters miegamajame buvo rastas ir D. Cameronui adresuotas laiškas, kuriame F. McCormack priekaištavo dėl „miegamojo mokesčio” ir sielvartavo, jog nebeišgali pragyventi.
 
Moters kūnas buvo rastas toje pačioje vietoje, kurioje pasikorė ir F. McCormack sūnus. Artimųjų nuomone, moteris išeidama iš pasaulio norėjo palikti žinutę, kurią išgirdę valdžios atstovai pagaliau atsižvelgtų į nesprendžiamą problemą.
 
Prieš žiemos šventes Įsigaliojus „miegamojo mokesčiui", asmenims, kurie gyvena valstybės suteiktuose socialiniuose būstuose ir turi nenaudojamų kambarių, sumažinamos pašalpos.
 
Daugiau apie „miegamojo mokestį" čia:
 
  

Žymos: Mirtis, Miegamojo mokestis

Komentarai

Naujausi straipsniai