Tiesa.com   |   2015-12-14

Mokesčiai Anglijoje: nuo šiandien viską apie savo mokesčius sužinosite internete

  
Mokesčiai Anglijoje: nuo šiandien viską apie savo mokesčius sužinosite internete Vartotojams siekiama suteikti galimybę geriau kontroliuoti savo realią finansinę situaciją.
Vyriausybė yra pasiryžusi visiškai atnaujinti viešųjų paslaugų suteikimo sistemą, o mokesčių sistema nėra išimtis.

Pirmadienį Jungtinės Karalystės (JK) Mokesčių inspekcija (angl. HM Revenue & Customs, HMRC) internete įdiegė skaitmeninę programą, kuria naudodamiesi gyventojai galės bet kada pasitikrinti savo asmeninius mokesčius.

Skaitmeninė programa, kuri vadinasi „Asmeninės mokesčių sąskaitos” (angl. Personal Tax Accounts, PTA), skirta JK gyventojams suteikti galimybę aiškiau matyti bei geriau kontroliuoti savo realią finansinę situaciją.
Daugiau nei milijonas laisvai samdomų mokesčių mokėtojų jau nuo gruodžio vidurio turės galimybę aiškiai matyti, kiek mokesčių yra skolingi valstybei. Tuo tarpu kiekvienas žmogus bei smulkusis verslas tiesioginę prieigą prie skaitmeninių mokesčių sąskaitų turės jau iki 2016-ųjų balandžio mėnesio.
 
Negana to, programos vartotojai iškilusius klausimus dėl asmeninių mokesčių deklaravimo galės gyvai aptarti su specialistu internetinio pokalbio metu.
 
„Suteikti vartotojams galimybę savo mokesčius valdyti internetu yra mūsų naujausias žingsnis link visisškai skaitmeninės mokesčių sistemos JK”, - sakė iždo finansų sekretorius Davidas Gauke’as. „Vyriausybė yra pasiryžusi visiškai atnaujinti viešųjų paslaugų suteikimo sistemą, o mokesčių sistema nėra išimtis”, - pridėjo D. Davidas Gauke’as.
 
Daugiau informacijos čia:
  

Žymos: Mokesčiai, HMRC

Komentarai

Naujausi straipsniai