Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-04

Mokesčiai Anglijoje: 30 mln. žmonių sumažės mokesčiai

  
Mokesčiai Anglijoje: 30 mln. žmonių sumažės mokesčiai Konservatorių partijos lyderis D. Cameronas sunerimo dėl rinkimų rezultatų.
Tai paprastas, tačiau neišvengiamas pasirinkimas – aš, vadovaunantis stipriai ir stabiliai vyriausybei, arba E. Millibando sukeltas chaosas.

Jungtinės Karalystės (JK) Ministras pirmininkas Davidas Cameronas pranešė, kad išrinkus politiko atstovaujamą konservatorių partiją bus sumažinti mokesčiai 30 mln. šalies gyventojų, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Ministras pirmininkas perspėjo rinkėjus, kad apsispręsti liko tik trys dienos. Pasak politiko, vienintelė alternatyva „chaosui, kurį sukeltų Edo Millibando vyriausybė”, būtų „stipri ir stabili”, padedanti ekonomikai atsigauti konservatorių partija.
Tarp žadamų sumažinti mokesčių - pajamų mokestis už mažas ir vidutines pajamas bei paveldimo turto mokestis.
 
„Šią savaitę Britanija nuspręs dėl savo ateities. Iki penktadienio jūsų Ministras Pirmininkas būsiu aš arba E. Millibandas. Tai paprastas, tačiau neišvengiamas pasirinkimas – aš, vadovaujantis stipriai ir stabiliai vyriausybei, arba E. Millibando sukeltas chaosas”, - dėstė politikas.
 
Ši D.Camerono kalba - atsakas į „YouGov” paskelbtus priešrinkiminės apklausos rezultatus, pagal kuriuos konservatorių partija pirmavo tik 1 proc. E. Millibando vadovaujama darbo partija surinko 33 proc., D. Cameronas su konservatoriais - 34 proc., UKIP 13 proc., o liberalai demokratai 8 proc.
 
  

Žymos: Mokesčiai, Rinkimai, D. Cameronas

Komentarai

Naujausi straipsniai