Tiesa.com   |   2013-02-28

Būstų aptarnavimo mokesčiai šiemet dar didės

  
Būstų aptarnavimo mokesčiai šiemet dar didės Šiemet kai kurie gyventojai sulauks dar didesnių sąskaitų.

Dar apie 40 proc. savivaldybių Anglijoje šiemet ketina padidinti būstų aptarnavimo sąskaitas (Council Tax). Nors vyriausybė siūlė lėšų ketindama užkamšyti savivaldybių biudžeto skyles, tačiau panašu, kad ir to kai kurioms savivaldybėms nepakaks, pranešė Bbc.co.uk.

„Chartered Institute of Public Finance and Accountancy“ (Cipfa) instituto atliktas tyrimas atskleidė, kad sąskaitos neturėtų padidėti daugiau kaip 1 proc., tačiau kai kurios savivaldybės rado būdų, kaip sąskaitas padidinti bent 2 proc.
Palyginus su praėjusiais metais, valstybės parama pasinaudojo 85 proc. savivaldybių, todėl „Council Tax“ sąskaitos išaugo tik 15 proc. savivaldybių. Šiemet didesnių sąskaitų sulauks daugiau nei 40 proc. savivaldybių gyventojai. Mažiausiai sąskaitos turėtų didėti Londono gyventojams, daugiau – Šiaurinės Anglijos gyventojams.
 
Sąskaitos už šiukšlių išvežimą ir transportą turėtų padidėti jau nuo balandžio mėnesio. Sąskaitoms augant daugiau nei 2 proc., pagal įstatymus turi būti surengtas vietinis referendumas, tačiau kai kurios savivaldybės kainas ketina pakelti neatsiklausę gyventojų nuomonės, nes rado kitų teisinių būdų, kaip padengti sąnaudas.
 
 
  

Žymos: Mokesčiai, Mokesčiai Anglijoje, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai