Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-11

Britė iš valstybės išviliojo beveik 30 tūkst. svarų

  
Britė iš valstybės išviliojo beveik 30 tūkst. svarų
© Flikcr.com
D. Fogg iš valstybės išviliojo apie 30 tūkst. svarų.
Apsimetusi, kad su vyru ji nebegyvena, iš valstybės moteris išviliojo daugiau nei 28 tūkst. svarų.

Britė, apgaulės būdu penkerius metus iš valstybės gavusi tūkstantines pašalpas, kalėjimo bausmės visgi išvengė, – pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Penkerius metus 48-erių Deborah Fogg iš valstybės gaudavo pašalpas, teigdama, kad ji yra vieniša mama. Apsimetusi, kad su vyru ji nebegyvena, iš valstybės moteris išviliojo daugiau nei 28 tūkst. svarų.
Tyrėjai sučiupo D. Fogg po to, kai buvo pastebėta, kad į mokyklą jos autizmu sergančią dukrą nuolat atveža ir iš jos pasiima tėvas. Taip pat šalia Burnley, Lancashire D. Fogg namo kadien buvo pastebimas jos vyro mikroautobusas.
 
Pričiupta britė pripažino savo kaltę ir atgailavo, tikindama, kad pamoką esą išmokusi. D. Fogg buvo paskirta 18-kos mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kuri buvo atidėta dviems metams lygtinai.
 
Teisėja Beverley Lunt kreipdamasi į D. Fogg teigė: „Asmenys, kurie gauna pašalpas apgaulės būdu, turi suprasti, kad jiems bus skiriama įkalinimo bausmė. Visgi aš manau, kad neverta tupdyti tavęs už grotų, nes tu augini atžalą, kuriai reikia tavęs.“
 
D. Fogg advokatas pridūrė, kad jos klientė kartu su vyru gyveno ne kaip šeima, o tam, kad pilnavertiškai pasirūpintų dukra.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Jungtinė Karalystė, Apgaulė

Komentarai

Naujausi straipsniai