Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-04-27

Bedarbės britės reikalavimai: 8 miegamųjų namas ir žirgai 11-ai vaikų

  
Bedarbės britės reikalavimai: 8 miegamųjų namas ir žirgai 11-ai vaikų Bedarbė daugiavaikė mama už mokesčių mokėtojų pinigus siekia prabangaus gyvenimo.

Vienuolikos vaikų motina, per metus gaunanti pašalpų už £39 tūkst., reikalauja valdžios didesnio namo, nes dabartinis 5 kambarių šeimai per mažas, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Gravesende gyvenanti Cheryl Prudham vietos valdžios paprašė naujo 8 kambarių namo, gražesniame rajone arčiau užmiesčio, kad savo vaikams ji galėtų nupirkti žirgų. Cheryl ir jos vyras Robertas pageidauja ne tik 8 miegamųjų, bet ir trijų vonių. Be to, naujasis būstas turėtų būti ne toliau nei 20 minučių kelio pėstute nuo vaikų mokyklų.
Prieš kelias savaites pora buvo užfiksuota užsisakinėjanti £10 tūkst. vertės kelionę į Las Vegasą, kur ketina atnaujinti savo vestuvių įžadus. Pora neseniai išsiskyrė, tačiau prieš mėnesį susitaikė ir iš paviešintos ultragarso nuotraukos Facebooke manoma, kad jie vėl laukia šeimos pagausėjimo.
 
Artimas šeimai šaltinis pasakojo: „Tai elgetos būdas – ji net neturi darbo, o gyvena aukščiausios klasės gyvenimą. Dauguma šeimų, kurias išlaiko abu dirbantys tėvai, negali sau leisti tokio prabangaus namo, kokį ji nori gauti už mokečių mokėtojų pinigus. Tai dar vienas antausis mokantiems mokesčius. Cheryl sako, kad dabartinis namas yra per daug ankštas ir ji norėtų, kad vyresnieji jos vaikai turėtų galimybę gyventi atskiruose kambariuose. Ji ką tik užsisakė 10 tūkstančių vertės kelionę, o dabar jau nori rūmų su žirgais. Tikriausiai mokesčių mokėtojai mokės ir už jos vaikų arklius.“
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Šeima, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai