Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-28

„Argos“ akcija: už seną telefoną gauk dovanų kuponą

  
„Argos“ akcija: už seną telefoną gauk dovanų kuponą Kupono vertė bus apskaičiuota, atsižvelgiant į prietaiso būklę ir rinkos kainas.

„Argos“ klientams siūlo iškeisti savo seną nenaudojamą telefoną ar planšetinį kompiuterį į parduotuvės dovanų čekį. Tokiu būdu bus paremta vyriausybės finansuojama labdaros akcija „Wrap“.

Kaip pranešė express.co.uk, jei turite namie dulkančių pasenusių ir nenaudojamų telefonų ar planšetinių kompiuterių, skubėkite į „Argos“ – pirmąją tokią parduotuvę šalyje, kurioje galėsite juos iškeisti į dovanų kuponą!
„Argos“ darbuotojai apskaičiuos kupono vertę, atsižvelgdami į rinkos kainas ir prietaiso būklę. Atneštą elektronikos prietaisą perduos specialistams, kurie ištrins ten likusius jūsų duomenis ir paruoš prietaisus perpardavimui. Labdaros organizacija patikino, kad duomenų išvalymo kaina bus įtraukta į kvito vertę.
 
„Žinome, kad žmonės turi daug nereikalingų prietaisų, gulinčių stalčiuose. Be abejonės yra geriau jas perdirbti, nei išvežti į sąvartyną,” - sakė informacinių technologijų analitikas Chris Greenas.
 
Ekspertas tiki, kad tokia akcija paskatins žmones rūšiuoti. Ilgainiui planuojama į projektą įtraukti ir nešiojamuosius kompiuterius.
 
  

Žymos: Mobilieji telefonai, Argos, Planšetiniai kompiuteriai

Komentarai

Naujausi straipsniai