Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-05-25

Anglijos politikai: imigrantams mokamos per dideles pašalpos

  
Anglijos politikai: imigrantams mokamos per dideles pašalpos Europos Sąjungos narės yra pasiruošusios išklausyti JK poziciją.
Pasak JK politikų, šiuo metu į šalį atvykęs kitatautis gali gauti iki £700 pašalpų.

Nerimstant diskusijoms dėl Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos (ES), šalies politikai nerimauja, kad imigrantams mokamos per didelės pašalpos, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Pasak JK politikų, šiuo metu į šalį atvykęs kitatautis gali gauti iki £700 pašalpų. Tai yra dvigubai daugiau, nei socialiai remtiniems asmenims moka Vokietija.
Parlamentaras Sajidas Javidas teigė, kad pagrindinis derybų dėl šalies narystės ES sąlygų klausimas turėtų būti būtent imigrantų iš kitų ES šalių teisių gauti JK mokamas socialines pašalpas ribojimas.
 
Tuo tarpu JK darbo partija pareiškė remianti Vyriausybės planus pakeistį socialinių išmokų sistemą ir paramą teikti tik tiems asmenims, kurie šalyje yra mokėję mokesčius.
 
JK Ministrui Pirmininkui Davidui Cameronui paskelbus apie referendumą dėl šalies išstojimo iš ES, kitos sąjungos narės teigė esančios pasiruošusios išklausyti JK poziciją bei tiki, kad gali būti pasiektas bendras kompromisas. 
  

Žymos: Pašalpos, Referendumas, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai